Yandex Türkiye İle Lamborghini Çekilişi ve Yenilikler ÜzerineDestek: Test Link
İnternet

Yandex Türkiye ile kısaca Lamborghini çekilişi ve yenilikler üzerine konuştuk.

Yandex Türkiye, bir şanslı kişiye Lamborghini Gallardo LP560-4 hediye ediyor. Bununla ilgili detayları bir süre önce sizlerle paylaşmıştık.

Halâ çekilişe katılmadıysanız ve katılmak istiyorsanız 19 Mayıs 2013 tarihine kadar kazan.yandex.com.tr adresini ziyaret etmeniz gerekiyor. Noter huzurunda yapılacak olan çekiliş, 27 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek ve 3 Haziran Pazartesi günü çekilişin şanslı talihlisi açıklanacak. Bakalım şanslı kişi kim olacak? Yandex Türkiye ile kısaca çekiliş ve ilerleyen günlerde kullanıcıları ne gibi şeylerin beklediğini konuştuk. Sorularımızı yanıtladıkları için Yandex Türkiye Pazarlama Müdürü Çağdaş Önen‘e ve Yandex Türkiye ekibine teşekkürler.

Lamborghini çekilişini ilk duyurduğunuzda gelen tepkiler nasıldı, memnun musunuz?

Yandex olarak Türkiye’de yine bir ilki yaptığımız bir çalışma oldu. Bir internet markası bu oranda büyük bir hediye kampanyası yapmamıştı. İlk tepkiler biraz şaşkınlık içerdi. İlerleyen dönemlerde belli bir ilgi seviyesini yakalayan bir kampanyaya dönüştü. Bu kampanyayla hedefimiz Yandex.Browser’ı indirtmekti ve bu tarz bir promosyonla buna bir ivme vermiş olduk.

Kullanıcılar için Yandex’in bu tarz çekilişleri devam edecek mi?

Bu tarz büyük bir çekilişi yeniden düşünmüyoruz. Ancak gerek dijital gerekse çizgi üstü yapacağımız bazı iletişimlerde yine kullanıcılarımıza küçük sürprizlerimiz olabilir.

İlerleyen günlerde kullanıcıları Yandex’le ilgili ne gibi sürprizler bekliyor?

Ben kullanıcılarımızın bizi izlemeye devam etmesini öneriyorum. Lokalleşmeyi hedef alan bir şirket olarak tüm çalışmalarımızı Türk internet kullanıcısının gündelik yaşamlarına kolaylık sağlayacak servisleri geliştirmeye harcıyoruz. Bu anlamda yeni servislerimizi yılın ilerleyen dönemlerinde kademeli olarak sunacağız.

Son olarak, özellikle web site sahipleri bunu çok merak ediyor. Adsense tarzı reklam sistemini de sorduk.

Adsense tarzı reklam sisteminiz ile ilgili bir gelişme var mı?

Bu tarz bir reklam sistemi olacak. Ekibimiz çalışmalara devam ediyor. Amacımız Yandex reklam hizmetlerinin hem reklamverene hem de yayıncılara artı değer katacak bir halde olması. O yüzden en mükemmel hale getirmek üzere geliştirmelere devam ediyoruz.

Yorumlar

  1. Adsense tarzı reklam çıksada hemen geçsek adsenseden acayip soğudum. yandex dolandırsa bile kullanırım. o derece.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.