Yandex.Görsel, Masaüstünüzü “365 An” İle SüsleyecekDestek: Test Link
İnternet

Yandex.Görsel ana sayfası, bundan böyle kullanıcılarını 500px.com’dan özel olarak seçilmiş kaliteli masaüstü duvar kağıtları ile karşılayacak.

500px.com ile iş birliği içerisinde hayata geçen projeyle, Yandex.Görsel’in ana sayfası yıl boyunca kullanıcıları özel olarak seçilmiş birbirinden güzel ve indirilebilir masaüstü duvar kağıdı görselleriyle karşılayacak.

Her gün yeni bir görsel, yeni bir hikaye

Yapılan araştırmalara göre, masaüstü duvar kağıtları kullanıcıların en çok talep ettiği görseller arasında yer alıyor. Dünyanın en önde gelen online fotoğrafçılık topluluklarından biri olan 500px.com’un katkılarıyla hayata geçirilen “365 An” projesi de Yandex.Görsel kullanıcılarını hem kaliteli masaüstü duvar kağıtları ile buluşturuyor, hem de her bir fotoğrafın hikayesini anlatıp, ilgili fotoğrafçıyı da kullanıcıya tanıtıyor.

“365 An” projesi ile Yandex.Görsel anasayfasında her gün farklı bir fotoğraf paylaşılacak. 500px.com’dan özel olarak seçilen yüksek çözünürlüklü ve kaliteli görseller, sadece yayınlandıkları gün içerisinde 24 saat boyunca erişime açık olacak. Bu sayede Yandex.Görsel kullanıcıları her gün farklı fotoğraflara erişebilecek.

Bugüne özel seçilen görseli buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.