Windows Phone 8.1 İle Ana Ekran Arka Planı DeğiştirilebilecekDestek: Test Link
Windows Phone

Yakın zamanda tüm Windows Phone 8 işletim sistemine sahip cihazlar için yayınlanması beklenen Windows Phone 8.1 güncellemesi ile yeni özelliklerin gelmesi bekleniyor. Güncellemeyle birlikte arka plan değiştirme özelliği de gelebilir.

Windows Blog Italia’nın paylaştığı görselde yeni güncelleme ile ilgili başlangıç ekran görüntüleri yayınlandı. Microsoft’un yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılarına özelleştirilebilir bir ekran sunacağının sinyalleri gelmiş oldu.

Windows-Phone-8-1-arka-plan-webeyn-1

Kişiselleştirmeye önem veren Microsoft, yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılara başlangıç ekranında arka plan değiştirme imkanı sağlıyor. Paylaşılan ekran görüntüsünde arka planın tamamını kaplayacak duvar kağıdı yer alıyor. En dikkat çekici detay ise canlı kutucukların da seçilen arka plan resmi ile aynı görüntüye sahip olması. Bu şekilde başlangıç ekranına seçilen arka plan görseli ile kullanıcılar kendi zevklerine göre özelleştirilmiş bir arka plana sahip olacak.

Windows-Phone-8-1-arka-plan-webeyn-2

Microsoft’un Windows Phone 8.1 güncellemesini önümüzdeki haftalarda yayınlaması bekleniyor. Yeni gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.