Webrazzi Summit 2016’nın Konuşmacıları belli olduDestek: Test Link
Etkinlik

Her yıl yerli ve yabancı önemli firmaların üst düzey yöneticilerini ve internet sektöründe yer alan profesyonelleri bir araya getiren Türkiye’nin en etkili internet, girişim ve teknoloji konferansı Webrazzi Summit,19 Ekim 2016 tarihinde, İstanbul Wyndham Grand’te birbirinden değerli konuşmacıların katılımıyla gerçekleşecek.

Geçtiğimiz senelerde de pek çok önemli ismi ağırlayan Webrazzi Summit, bu sene de alanında uzman çok sayıda önemli ismi bir araya getiriyor. Etkinlik, önemli yabancı girişim ve yatırım şirketlerinin yöneticileri ve Türkiye’nin alanında önemli isimlerine konuşmacılar arasında yer verecek.

Webrazzi Summit 2016 için belirlenen 13 yeni konuşmacı; Inmobi Orta Doğu, Türkiye ve Afrika’dan Sorumlu Satış Bölümü Başkanı Andy Powell, Eczacıbaşı Holding’de Medya Planlama ve Satınalma Müdürü olan Ayşe Akalın, SumZero Kurucu ve CEO’su Divya Narendra, Sizmek Türkiye Ülke Müdürü Ekin İlyasoğlu, Hürriyet Gazetecilik’te Dijital Deneyim ve Reklam Çözümleri Grup Koordinatörü olan Emre Faks, Sözcü Dijital Grup Direktörü Erhan Acar, Doğan Online Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, GroupM Türkiye’de ‘Chief Digital Development Officer’ olarak görev yapan Neslihan Olcay, Emarsys CEO’su Ohad Hecht, Arabnet Kurucu ve CEO’su Omar Christidis, eBay Türkiye Genel Müdürü Öget Kantarcı, 500 İstanbul’un Yönetici Ortağı Rina Onur ve Signia Ventures ortağı Sunny Dhillon olarak sıralanıyor. Webrazzi Summit 2016’nın diğer konuşmacıları daha sonra açıklanacak.

Webrazzi Summit 2016; aynı zamanda ilk kez geçen yıl hayata geçirilen bir proje olan ve girişimciler tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Startup Lounge adı altında girişimciler için özel bir alana da ev sahipliği yapacak. Girişimler için 1.000 Euro değerinde olan Startup Lounge paketi içinde yer alan imkan ve avantajlar hakkında detaylı bilgi almak için http://summit.webrazzi.com/tr/startup-lounge sayfasını inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin en önemli girişimcilik yarışması olan Webrazzi Arena da yine Webrazzi Summit 2016 bünyesinde düzenleniyor. Webrazzi Arena ile ilgili tüm detaylara ve geçen yılın yarışma sonuçlarına http://summit.webrazzi.com/tr/arena adresinden ulaşabilirsiniz.

Webrazzi Summit 2016’nın elmas sponsoru geçen sene de elmas sponsorlar arasında yer alan Turkcell oldu. Gittigidiyor, İninal, PayU ve TEB etkinliğin platin sponsoru olurken, Crenvo İK, Emarsys, Metrics34 altın sponsor, Bullseye, Enuygun, Insider, İyzico, Kariyer.net gümüş sponsor olarak yer alıyor. Etkinliği destekleyenler arasında ise WebzMind bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.