Webrazzi Konferansları 2017 Yılında da Devam EdiyorDestek: Test Link
İnternet

Teknoloji ve internet girişim dünyasından gelişmeleri takip eden Webrazzi, 15 Şubat’tan itibaren yıl sonuna kadar sektörel konferanslara imza atacak. Her yıl internet ve teknoloji dünyasından yerli ve yabancı binlerce konuk ve yüzlerce konuşmacıyı ağırlayan Webrazzi konferansları bu yıl da internet-teknoloji bağlantısının kurularak, önemli fintech uygulamalarının, dijital pazarlama ve reklamcılığın, e-ticaretin ve mobil uygulamaların konuşulacağı bir program olacak.

Yıl içinde toplam 7 farklı sektörel konferans düzenleyecek olan Türkiye’nin lider teknoloji blogu Webrazzi Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım ve Aralık aylarını kapsayan bir konferans programı oluşturdu. Konferans programına göre 15 Şubat Çarşamba günü Webrazzi E-Ticaret 2017 ile açılış ve 6 Aralık 2017’de ise Webrazzi Fintech 2017 ile kapanış yapılacak. Konferans takvimine bu yıl 2 yeni konu başlığı ekleyen Webrazzi, geleceğin tüm yeni teknolojilerini Webrazzi İnovasyon’da ve yazılım hakkında her şeyi Webrazzi Developer’da ele alacak. Tarihleri ve içerikleri ile Webrazzi konferansları şu şekilde olacak:

Webrazzi E-Ticaret: 15 Şubat 2017’de e-ticaret sektöründe tedarik süreçleri, mobil ticaret, dikey e-ticaret, 2. el pazarında yer alan oyuncular ve yatırımlar e-ticaretin önce çıkan oyuncularıyla konuşulacak ve SEO da bu programda ele alınacak.

Webrazzi Dijital: 8 Mart 2017’de düzenlenecek Webrazzi Dijital’de pazarlamada dijital uygulamalar, ilgi çeken kampanyalar, online reklamcılık süreçleri, sosyal medyanın son dijital trendleri konuşulacak.

Webrazzi Mobil: 12 Nisan 2017’de mobil uygulamalar, mobil ödeme çözümleri, pazarlama faaliyetlerinde mobil çözümler, kısaca mobil dönüşümle ilgili her şey konuşulmuş olacak.

Webrazzi İnovasyon: 10 Mayıs 2017 artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, yapay zeka, nesnelerin interneti, insansız hava araçları, akıllı otomobiller, akıllı şehirler gibi geleceğin teknolojilerinin konuşulacağı bir program olacak.

Webrazzi Summit: Türkiye’nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit 18 Ekim 2017’de internet ve teknolojisi dünyasının gündeminin belirleneceği bir konferans olacak.

Webrazzi Developer: 15 Kasım 2017’de yazılım testi, web ve mobil ortamlarda yazılım, programlama dilleri ve kütüphaneler, bulut çözümleri gibi yazılımla ilgili her şey konuşulacak.

Webrazzi Fintech: 6 Aralık 2017’de yeni bir teknoloji olan fintech ele alınacak. Webrazzi konferanslarının bu son programında öne çıkan fintech uygulamaları, fintech yatırımları ele alınacak başlıca konular olacak.


Webrazzi’nin 2017 yılı boyunca gerçekleştireceği 7 konferansın hepsine katılmak isteyenler vip.webrazzi.com üzerinden VIP Pass satın alınabilir. VIP Pass’ta 1, 2 ya da 3 kişilik alımlarda ve 4 ve daha üzeri alımlarda indirimli fiyatlar uygulanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.