ViewSonic’ten 4K Çözünürlük Sunan 84 İnç EkranDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

ViewSonic, 4K çözünürlüğünde görüntü sunabilen 84 inçlik yeni ekranı CDE8451-TL’yi duyurdu.

6 parmak dokunmatik özelliğe sahip CDE8451-TL, devasa ekranı ve ultra yüksek çözünürlükte görüntüleme teknolojisi sayesinde detaylı görüntüleme yapabiliyor.

CDE8451-TL, 3840 x 2160 ekran çözünürlüğü sayesinde 8 milyonluk piksel sayısı ile Full HD ekranlara kıyasla 4 kat daha fazla piksele sahip. Işık yansımalarını ve çizilmeyi önleyen özel korumalı ekranı, 6 parmak dokunmatik özelliği ile birden fazla kişinin aynı anda kullanabilmesine olanak sağlıyor ve böylece grup aktiviteleri oluşturulabiliyor.

ViewSonic-CDE8451-TL-webeyn-2

ViewSonic’in basit ve kullanımı kolay dahili ViewBoard yazılımı ile gelen CDE8451-TL, herhangi bir PC’ye bağlama ihtiyacı gerekmeksizin dokümanları ve görüntüleri düzenleme, dönüştürme ve yazma imkanı veriyor. PC ile kullanmak isteyenler içinse özel kenar tasarımı sayesinde Windows 8 ile çok daha kullanışlı bir deneyim sunuyor.

Her alanda kolay kullanılabilirliği hedefleyen CDE8451-TL, ek olarak çift çekirdekli ARM işlemci, 8GB dahili depolama alanı ve Android 4.2 işletim sistemiyle de geliyor. Böylece kullanıcılar, Android platformunun iş ve eğitim alanında sahip olduğu faydalı uygulamalardan yararlanabiliyorlar. CDE8451-TL, 18.999$ + KDV fiyatıyla satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.