TP-LINK’ten Yeni 3G Mobil YönlendiriciDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Kablosuz ağ pazarında dünya liderlerinden olan TP-LINK, ödüllü ürünü olan M5350’nin daha uygun fiyatlı yeni modelini de satışa sundu. TP-LINK M5250, modem gerekmeden 3G interneti kablosuz olarak 10 kişiye kadar paylaştırmayı sağlıyor. 3G ile her yerde kablosuz ağ kurmayı sağlayan ürün, aynı zamanda tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlar için yedek şarj birimi olarak da kullanılabiliyor.

TP-LINK M5250’ye 3G özellikli bir SIM kart takılarak (ayrıca 3G modem gerekmiyor), 3G internet 10 kişiye kadar kablosuz olarak paylaştırılabiliyor. Küçük boyutu sayesinde her yere taşınabilen ürün, böylece başta seyahatler olmak üzere her yerde 3G ile kablosuz ağ kurmaya olanak veriyor.

2000mAh gücünde pili sayesinde 7-10 saat elektriğe bağlı olmadan çalışabilen ürün, yine bu pili sayesinde USB girişinden akıllı telefon ve tablet bilgisayarlara bağlanılarak bu cihazları şarj edebiliyor. Böylece her an çantada ya da cepte taşınabilen bir ürün ile hem her yerde kablosuz internet ağı kurulabiliyor hem de şarj sorunu ortadan kalkıyor. Pili bittiğinde yeniden şarj edilerek tekrar kullanılabilen TP-LINK M5250, şık tasarımı ile de göz dolduruyor.

TP-LINK-M5250-webeyn-2

TP-LINK M5250, diğer model olan M5350 ile aynı tasarıma sahip. Denizin aşındırdığı taşlara benzer tasarımı nedeniyle ‘çakıl taşı’ olarak da adlandırılan ürün, avuç içine rahatlıkla sığabilen şekilde tasarlanmış. Siyah, kavisli görünümü olan ürün aynı zamanda yüksek hızlı mobil Wi-Fi desteği ile de dikkat çekici. 21.6Mpbs indirme, 5.7Mbps yükleme hızına sahip olan TP-LINK M5250, HSPA+ 3G genişbant bağlantıyı destekliyor. Böylece hızlı ve kesintisiz bir internet bağlantısı sağlayan ürün ile birden fazla kişi (10 kişiye kadar kablosuz ağ desteği sunuyor), online oyun oynamaktan video indirmeye kadar farklı uygulamaları, hızlı bir şekilde yapabiliyorlar.

Cebe sığabilecek kadar küçük boyutta tasarlanan ürünün (94 x 56.7 x 19.8 mm boyutlarında), mikro SD kart girişi de bulunuyor. Böylece harici depolama birimi görevi de görebilen M5250, ürüne takılan mikro SD kart ile aynı zamanda SD kart okuyucu olarak da kullanılabiliyor.

TP-LINK M5250 3G Wi-Fi Mobil Router

– Dahili bir 3G modem ile donatılmış yapısı sayesinde sadece SIM kart ile çalışır, harici bir cihaz gerektirmez
– HSPA+ bağlantı desteği ile 21.6Mbps indirme ve 5.76Mbps yükleme hızları sağlar
– Aynı anda 10 kullanıcıya kadar kablosuz bağlantı sunar
– 2000mAh dahili pili sayesinde dış mekanlarda uzun süreli bağlantı sağlar
– Taşınabilir olması ve ideal tasarımı ile seyahatlerde rahatlıkla kullanılabilir
– Çok yönlü bir üründür; USB bağlantı noktası sayesinde şarj cihazı olarak da işlev görür
– Üzerindeki mikro SD kart yuvası ile SD Kart Okuyucu olarak kullanılabilir
– 94 x 56.7 x 19.8 mm boyutlarında
– KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatı: 225 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.