Toshiba’nın Ne Olursa Olsun Garanti Kampanyası Geri GeliyorDestek: Test Link
Bilgisayar

Toshiba TNB A.Ş., Türkiye’deki tüketicilerinin Toshiba ürünlerine duymuş olduğu güveni ve müşteri memnuniyetini pekiştiren TNB premium hizmetlerini, NMW ile zenginleştiriyor.

2009 yılında Toshiba’nın Türkiye dahil 13 Avrupa ülkesinde uyguladığı No Matter What/Ne Olursa Olsun garanti hizmeti kampanyası TNB A.Ş’nin “Premium Hizmetler” kapsamında tekrar başlıyor.

20 Temmuz – 18 Ağustos 2013 tarihleri arasında satın alınacak TNB A.Ş. garantili tüm Toshiba notebook modelleri No Matter What/Ne Olursa Olsun garanti hizmet paketi içersinde yer alacak. Yani dizüstü bilgisayarınız çalındığında, herhangi bir nedenle düşürdüğünüzde ya da sıvı dökülmesi gibi sebepler ile hasar aldığında iki hafta içinde Toshiba TNB A.Ş. bu paket içerisinde hepsi için bir çözüm garanti ediyor.

TNB Premium hizmetlerin NMW garanti hizmetine getirdiği bir de büyük yenilik var. NMW hizmetinin geçerliliği cihazın garanti süresi boyunca devam ediyor. Bu sayede garanti süresi boyunca dizüstü bilgisayar kullanıcılarının her an karşılaşabildikleri çalınma, düşme, sıvı teması gibi garanti kapsamı dışında kalan ve yüksek maliyetlere neden olabilen durumlarda Toshiba müşterilerini koruma altına alıyor.

Garanti kapsamı kısaca şöyle:

Memnuniyet garantisi: Cihazı satın alıp kullandıktan sonra, üründen tamamen memnun kalmadığınız takdirde ürünü iki hafta içinde iade edebiliyor veya değiştirebiliyorsunuz.

Kaza sonucu hasar koruması: Taşınabilir bilgisayarınız garanti süresi kapsamında kaza sonucu hasarlanırsa cihazınız ücretsiz tamir ediliyor.

Hırsızlık teminatı: Taşınabilir bilgisayarınız garanti süresi içinde çalınırsa, birebir aynı veya eşdeğer bir notebook ile değiştirebiliyorsunuz.

Kampanyaya ilişkin bilgiler

Kampanya, 20 Temmuz-18 Ağustos 2013 tarihleri arasında satın alınacak tüm Toshiba notebook modelleri için geçerlidir.

Bu garanti kapsamındaki hizmetler:
– İlk 14 gün içerisinde koşulsuz iade
– Çalınmaya karşı koruma
– Kaza sonucu hasar koruması

NMW garanti hizmet paketinin aktive edilebilmesi için; www.toshibatr.com/nmw adresindeki aktivasyon için gerekli link’in kullanılarak; kullanıcı bilgilerinin, ürün bilgilerinin ve satın alma faturasının bir kopyasının iletilmesi gerekiyor. Başvuru durumu yine aynı adres üzerinden kontrol edilebileceği için kullanıcılara bir onay e-mail’i gönderilmektedir. Bu servis, yalnızca aktivasyon kayıt işleminin yapıldığı Toshiba ürünleri için geçerlidir.

TNB A.Ş.; “Premium Garanti Hizmetleri” kapsamında daha önce yer alan bu paketi 159 T L+ KDV fiyatına satmaktaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.