Toshiba’dan Yeni İkisi Bir Arada Notebook ve TabletDestek: Test Link
Bilgisayar

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş., evde üretkenlik sağlayan arka aydınlatmalı klavyeler ve istediğiniz yerde eksiksiz tablet eğlencesi sunan çıkarılabilir dokunmatik ekranlar ile donatılan, yeni, güçlü Satellite W30t ve W30Dt ultra taşınabilir notebooklarını duyurdu.

Farklı amaçlara ve kullanım yerlerine yönelik tek bir cihaza sahip olmanın rahatlığını arayan kişiler için ideal olan Satellite W30t ile W30Dt; dokunmatik ekran, arka aydınlatmalı klavye ve laptop modun da geniş depolama kapasitesi gibi avantajlarla birlikte tam performans sunuyor. Ekran çıkarıldığında, 33,8cm(13,3″) boyutunda çoklu dokunmatik bir tablete dönüşerek kullanıcılara geniş görüntüleme alanı sunuyor. 500GB HDD ile ortalama bir tabletten daha fazla dahili alan sunan tablet, kullanıcıların en sevdikleri içerikleri saklayabilmeleri için ekstra depolama alanı sağlıyor.

Satellite_W30t-A_webeyn

Tekbir dayanıklı cihazın sahip olduğu gibi kompakt bir biçimi olan bu ikisi bir arada bilgisayar Toshiba’nın izlerini taşıyor; diğer Toshiba PC ürünlerinde de bulunan ayırt edici ve yüksek kaliteli tasarımı yansıtıyor. Toshiba’nın tasarım ve mühendisliği sayesinde her yerde sağlam bir yapı ve güvenilir performans sergiliyor.

Satellite W30t ile W30Dt, tek bir cihaz olarak kullanıldıklarında daha uzun pil ömrü sunmak için hem klavyede hem de tablette birer pil ile donatılmış. Standart bir dizüstü bilgisayarın işlevselliğini ikiye katlayan cihazlar, çok yönlü bir bilgisayar deneyimi için Windows 8.1’in tüm gelişmiş özelliklerinin kullanılabilmesini sağlayan mükemmel ürünler.

Satellite W30t, Intel® HD Graphics 4200 ile entegre 4. nesil Intel® Core™ işlemciler ile donatıldı. W30Dt ise ultra düşük güç tüketimine sahip AMDA4-APU Serisi işlemciler veya AMD Radeon HD 8180 ekran kartının fansız modeline sahip. Tablette bulunan 500GB sabit disk, iş dökümanları ve eğlence içerikleri için bol miktarda depolama alanı sunarken, dahili 4GB DDR3L ise yüksek hızda performans sağlıyor.

Toshiba Satellite W30t ve W30Dt:

• 10 parmak destekli dokunmatik kapasitif13,3″ HD IPS ekran
• 500GB’a varan HDD
• 4GB DDR3L
• Tablet bağlantıları: 1x Mikro-USB, 1x Mikro-HDMI®, 1x Mikro-SD, Kablosuz LAN, Bluetooth 4.0 ve Wi-Fi® Sertifikalı Miracast için hazır
• Klavye bağlantıları: USB Uyku ve Şarj özelliği ile 1x USB 3.0
• DTS® Studio Sound ile yüksek kaliteli stereo hoparlörler
• Entegre mikrofon ile HD web cam
• İşletim Sistemi: Windows 8.1

Toshiba Satellite W30t:

• Intel® HD 4200 ekran kartı ile 4. nesil Intel® Core™ işlemci
• Intel® WiDi™

Toshiba Satellite W30Dt:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.