Toshiba Yeni Modellerini ve Premium Hizmetlerini TanıttıDestek: Test Link
Bilgisayar, Donanım & Yazılım

Toshiba – TNB A.Ş. bugün düzenlediği “Toshiba SpotOn” basın etkinliğinde kullanıcıların bakış açılarını değiştirecek en yeni, en iddialı Toshiba Tv, notebook ve tablet modellerini tanıttı.

TNB A.Ş. olarak Premium Toshiba marka algısını daha üst seviyelere taşıyacak çalışmalardan da bahseden TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter şunları söyledi:
“Toshiba’yı 25 yıldır gururla temsil ederken, geliştirdiğimiz servis ve hizmetler ile kalite ve güvenirliğimizi bir üst seviyeye taşıyoruz. Hizmet kalitesinde sürekli en iyiyi hedeflemek ile yetinmiyoruz, geliştirdiğimiz TNB Premium hizmet paketleri ile satış sonrası hizmetler konusundaki iddiamızı sürdürüyoruz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlarımız ile Toshiba ürünlerini alan tüketiciler sadece alırken değil aynı zamanda kullanırken de kazanıyor, toplam sahip olma maliyeti düşüyor ve uzun süreli müşteri memnuniyeti sağlanıyor.”

“Tüketicilerimizin bizimle etkileşim kurabilecekleri dijital kanalları geliştirmek için önemli yatırımlar yaptık. Web ve sosyal medya gibi birçok dijital kanalı sistemlerimizle entegre ederek tüketicilerimizin sunduğumuz tüm hizmetlere kesintisiz ulaşabilmesini sağladık. Bu çalışmalar çok olumlu sonuçlar verdi. Şu an facebook sayfamız üzerinden sağladığımız iletişim olanakları ile Toshiba markasının Avrupa’da temsiledildiği pek çok ülke arasında tüketicileriyle en yüksek etkileşim oranına sahip olan ülkeyiz.”

“Ayrıca tüketicilerimiz ile iletişimimizde bir diğer ön yüzümüz olan personelimizin etkisi büyük. Bu nedenle Toshiba Akademi isimli eğitim programı çalışmalarımız ile daha nitelikli ve donanımlı elemanlar yetiştiriyoruz. MÜSEM ve Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi ile ortak yaptığımız bu çalışma ile hizmet kalitemizi daha da artırmayı hedefliyoruz.”

Etkinlikte tanıtılan Toshiba’nın rakipsiz yeni 2’si bir arada ultrabook tablet modeli Portégé Z10t; hem kurumsal kullanımda hem de sosyal aktivitelerde benzersiz bir esneklik sağlayarak dizüstü bilgisayarın ve tabletin yenilikçi bir kombinasyonu olarak geliyor; kullanım amacınıza göre ister tablet isterseniz klavyeli olarak ultrabook formunda kullanılabiliyor.

Toshiba-2-Temmuz-etkinlik-webeyn-3

Yeni Pnotebook serisi ise, sahip olduğu Ultra HD desteği ile, UHD içerikleri PC’den dönüştürerek yeni Toshiba L9 serisi gibi UHD özellikli televizyonlara aktarabiliyor; böylece kullanıcılar, orijinal olarak Full HD çözünürlüğün dört katı çözünürlüğe sahip UHD formatında yaratılan en yeni nesil görüntüler ve bilgisayar oyunlarının keyfine varabiliyorlar. Notebook üzerinde UHD kayıtlı fotoğraf ve videolar da tam parlaklıklarında görüntülenebiliyor.

İnce ve modern tasarımıyla seçkin alüminyum görünüme sahip Toshiba S notebook serisi ile gelişmiş multimedya, ses özellikleri ve HD ekran sunarken; L serisi ise en yeni bilgisayar teknolojisi, multimedya ve ince modern tasarımda gelişmiş eğlence özelliklerini sunuyor.

Toshiba-2-Temmuz-etkinlik-webeyn-1

Toshiba, 3 yeni Excite Tablet serisi ile tablet pazarındaki iddiasını ortaya koyuyor

ExcitePure ile tasarım ve kolay kullanım unsurlarını biraya getiren Toshiba, daha profesyonel kullanım için yüksek çözünürlüklü retina ekran özelliğine sahip, Harman kardon ses sistemi ile donatılmış.

ExcitePro ve digitizer kalem ile hassas yazmaözellikli Excite Pen ile farklı kullanıcıların bir tabletten beklediklerinin çok daha fazlasını sunuyor.

TV segmentinde ise yeni 2. Jenerasyon yeni UHD L9 TV serisi ile TV izleme alışkanlıklarını yeniden tanımlayan Toshiba, tüketiciye farklı ekran seçenekleri sunuyor. CloudTV özellikli yeni modelleriyle de Toshiba akıllı TV segmentini bir üst seviyeye taşıyor.

Günümüzün dijital yaşam tarzını bütünleyen geniş dokunmatikekranlı yeni Toshiba All-in-One PC modelleri, tüm çözümleri tek bir cihazda sunarken; Qosmio X70, beklentisi yüksek kullanıcılar için hız, performans,gelişmiş grafikler ve ses kalitesini geniş bağlantı özellikleriyle birleştiriyor. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.