Toshiba WT310 TanıtıldıDestek: Test Link
Bilgisayar

Toshiba-logo-webeyn

Profesyonel tablet kullanıcılarının üstün taşınabilirlik ve esneklik ihtiyaçlarına cevap veren Windows 8 Pro‘lu WT310 modeli tanıtıldı.

Bu güçlü tablet, hızlı ve verimli bir mobil çalışma deneyimi için en yeni Intel işlemci teknolojisi ve dayanıklı SSD depolama birimine sahip. Menüler arası geçiş yöntemleri, geniş bağlantı seçenekleri, on parmak el yazısı tanıma gibi özellikleri bu ultra-taşınabilir cihazın çok yönlülüğünü tamamlıyor.

Toshiba-WT310-2-webeyn

İş amaçlı kullanım için ilave özellikler

Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Türkiye Distribütörü TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter: “İş dünyası profesyonelleri arasında tablet kullanımının hızla arttığını gözlemliyoruz. WT310’un dayanıklılığı ve ilave özellikleri iş amaçlı kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıracak. Bu yeni modeli, özellikle küçük ve orta ölçekli sektörlerdeki sürekli hareket halinde çalışan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış çok yönlü bir tablet olarak tanımlayabiliriz. Window 8 Proözellikli Toshiba WT310, ofis işleri kullanımına yönelik olarak optimize edildi. Örneğin, Digitizer Pen kullanarak el yazısıyla tutulan toplantı notları, düzenlenebilir metin dokümanlarına çevriliyor. Ayrıca Intel® Kablosuz Ekran özelliği sayesinde WT310’da depolanan multimedya içerikleri kablosuz olarak uyumlu bir televizyona mikro HDMI® aracılığıyla aktarılabiliyor, böylece içerikler büyük HD ekranda yüksek kalitede izlenebiliyor. Ilave girişler sağlayan opsiyonel cradle, kullanıcıların mouse, klavye ve harici hard disk sürücüsü gibi çevre birimleri kolayca tablete bağlayabilmesine imkan veriyor. Saha çalışanları, sık iş seyahati yapanlar ve esnek ofis çalışanları çok yönlü WT310’u kolayca kendi iş ihtiyaçlarına göre kişiselleştirebiliyorlar.”

Bağlantıda pek çok seçenek ve gelişmeye açık potansiyel

WT310’un mobil çalışma deneyimi daha da ileriye taşımakiçin, cihaz en yeni bağlantı seçeneklerine sahip. Diğer mobil cihazlarla,örneğin akıllı cep telefonları ile, süper hızlı veri transferi için Bluetooth®4.0 modülü standart olarak sunuluyor. Ayrıca mobil geniş bant bağlantısı kurmakiçin, WiFi® b/g/n veya a/g/b/n bulunmanın yanı sıra, diğer bir seçenek olarakHSPA+/LTE ağlarını destekliyor. Dahili Intel® Wireless Ekran teknolojisi kullanıcıların uyumlu bir televizyon veya projeksiyon ile dokümanları veya multimedya dosyalarını kablo kullanmadan büyük ekranda gösterebilmeyi sağlıyor.Profesyonel tabletin inceliğine rağmen çevre birimlerle pek çok bağlantı seçeneği mevcut. Hızlı veri paylaşımı için tam boy USB 3.0 girişi, Büyük HD ekrana bağlamak için mikro HDMI® ve depolama kapasitesini genişletmek için SD™card girişi seçenekleri bulunuyor. İlave HDMI® ve USB girişleri, ayrıca kurumsal ağa hızlı ve güvenli erişim için Gigabit LAN, opsiyonel olarak sunulan özel cradle ile yeni Toshiba WT310’un bağlantı potansiyelini her zaman daha ileriye taşıyabilmek mümkün.

Toshiba-WT310-1-webeyn

Özellikler

• Toshiba WT310 – Windows 8 Pro işletim sistemli profesyonel tablet
• 29.5 cm (11.6”) yansıma engelleyici Full HD yüksek parlaklığa sahip dokunmatik ekran Digitizer Pen kalem özellikli (bazı modellerde)
• Ultrabook™ için en yeni Intel® işlemci teknolojisi En yeni SSD teknolojisi
• Bağlantılar: 1x tam boy USB 3.0, 1x mikro HDMI®, SD™ kart girişi, Wi-Fi b/g/n veya a/g/b/n Intel® Kablosuz Ekran, Opsiyonel dahili HSPA+/LTE modülü
• İş amaçlı kullanım özellikleri : Trusted Platform Modülü (TPM v1.2), Intel® Active Management Teknolojisi (AMT), Intel® Anti-Theft Kayıp Çalıntı Dizüstü Bilgisayar Güvenliği Toshiba Eco Utility yazılımı
• Renkler: Çelik metalik gri
• Boyutlar: 229x189x12.4 mm
• Ağırlık: 825 gr
• Windows 8 Pro (64bit)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.