Toshiba ve Skullcandy, İş Birliğini CES 2014’te DuyurduDestek: Test Link
Kurumsal

Skullcandy ve Toshiba, tüketici notebooklarına üstün performans ve ses özellikleri katmak üzere stratejik iş birliği içine girdiklerini CES 2014’te duyurdu.

Anlaşma şartları kapsamında, Toshiba tüketici notebooklarının içindeki ses sistemlerinde tüm dünyada Skullcandy markasını yetkili kılacak, Skullcandy ise Toshiba ürünlerinin işitsel deneyimini daha da ileri taşımak üzere profesyonel hizmetler sağlayacak.

Skullcandy Global İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Brent Wilkins yaptığı açıklamada; “Toshiba ile iş birliğine giderek Skullcandy’nin lider ses özelliklerinin daha geniş bir erişime kavuşmasından dolayı heyecan duyuyoruz. Toshiba dünyada güçlü tüketici kitlesiyle kişisel elektronik alanında lider olarak tanınıyor. Bu iş birliği, İleri konsept ve mühendislik ekibimiz tarafından Park City’de kendi bünyemizde geliştirdiğimiz basslarda geniş yelpaze, doğal sesler ve yüksek hassasiyette tizlerde olağanüstü ses kalitesi sağlayan Supreme Sound ses ile Toshiba tüketicilerinin ses deneyimlerini daha ileriye taşıyacakları anlamına geliyor.” dedi.

Toshiba-P50t_webeyn

Toshiba Amerika Bilgi Sistemleri Dijital Ürünler Birimi Pazarlama ve Mühendislikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Carl Pinto ise; “Tüketici deneyimini her zaman daha ileri taşımak için çalışan bir marka olarak, Skullcandy’e ait Supreme Sound ses performansı tüketicilerimize sunduğumuz üstün ses kalitesini daha da güçlendirerek pazarda rekabet avantajı sağlayacak. Skullcandy genç kültüre yakın konumlandırmasıyla bilinen lider performans ve yaşam tarzı markası, bu nedenle kişisel bilgisayardaki sağlam portfolyomuzda onlarla işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Skullcandy hakkında

Skullcandy genç kültürün yaratıcılığı ve küstahlığını arkasına alan global bir yaşam tarzı ve ses performansı markasıdır. Skullcandy ses ve oyun amaçlı kulaklıklar ve ilgili diğer ürünleri Skullcandy, Astro Gaming ve 2XL by Skullcandy markaları altında tasarlıyor, pazarlıyor ve dağıtımını yapıyor. 2003 yılında piyasaya giren Skullcandy, tek renkli bir alana kattığı kendine özel teknolojisi, renkleri, karakteri ve performansıyla çok kısa bir sürede dünyanın en farklı ses markalarından biri haline geldi. Farklı bir tarza ve olağanüstü performansa sahip kulaklık ve diğer ses ve kablosuz ürünlerle ses alanında devrim yaratıcı yeniliklere imza attı. Şirketin ürünleri ABD’de ve dünyadaki yaklaşık 80 ülkede farklı kanallar aracılığıyla satılıyor ve dağıtılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.