Toshiba’dan IFA’da Yeni ÜrünlerDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Toshiba ‘Lifenology’ Yaşam Teknolojisi konseptindeki yeni ürünlerini Berlin IFA 2014’de duyuruyor.

Toshiba Berlin IFA 2014 fuarı Salon 21A’da yeni teknoloji konsepti ‘Lifenology’ ile daha iyi bir gelecek vizyonunu açıklıyor. Zengin teknolojiler ile Toshiba, her yerde insanların yaşam kalitesini arttıracak ürün ve servislerle yeni değerler yaratıyor.

Toshiba’nın tüm iş alanlarındaki kurumsal vizyonunun bir parçası, insanlara yapmak istedikleri şeyleri, yapmak istedikleri şekilde yapmalarına olanak verecek teknolojiyi sağlamak. Bu nedenle Toshiba IFA 2014’te, yeni inovasyonlar ile yaşamlarımızı zenginleştirecek ve yeni değer yaratacak ürünleri tanıtacak. Toshiba Berlin IFA Fuarında sergileyeceği yeni ürünlerin bazıları şöyle;

İstediğiniz Mobilite

Toshiba, günümüz tüketicilerinin artan mobil ihtiyaçlarını karşılamak üzere duyurduğu yeni form faktörlere ek olarak mevcut tablet ürün gamını da genişletiyor. Satellite Radius 11 modeli, Toshiba’nın kolayca 5 farklı moda dönüştürülebilen ilk 29.5 cm (11.6”) convertible modeli. Çok yönlülüğü ile Satellite Radius 11 farklı kullanıcı taleplerine uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Toshiba’nın IFA 2014’teki yeni serisi Satellite CL10-B hafif bir cihazda arttırılmış özgürlük, uzun pil ömrü ve Windows 8.1 Bing ile bulut depolama sunuyor. Bulut depolamayı sevenler için Toshiba ayrıca yeni 13.3’’, Full HD IPS ekran seçeneği ve geliştirilmiş eğlence deneyimi için Skull Candy hoparlörlere sahip Chromebook modeli Chromebook 2’yi sunuyor.

Toshiba’nın IFA 2014’te duyuracağı yeni Windows 8.1 Bing tableti Encore Mini ile arttırılmış kişisel esneklik sunuyor. 17.8 cm (7”) ekranı, hızlı performans için Intel® Atom™işlemci ve 1 yıllık Microsoft Office 365 Personel üyeliği ile Encore Mini, oldukça mobil bir tablettir.

Inovatif Depolama

Toshiba-IFA-webeyn-2

IFA 2014’te Toshiba ayrıca ilk kablosuz SSD (solid state drive) modeli Canvio Aero Mobile’i sunuyor. Entegre kablosuz fonksiyonu ve yüksek hızlı USB 3.0 portu ile Canvio AeroMobile; akıllı telefonlar, PC ler ve tabletler için oldukça gerekli bir depolama birimidir. 128 GB depolama kapasitesiyle 8 cihaza kadar aynı anda kablosuz veri aktarımı yapılabilir. Uzun pil ömrü ile 8 saate kadar kesintisiz video aktarını yapabilirsiniz. İnce ve hafif tasarımı cihazı hareket halindeyken ideal depolama aygıtı haline getirir.

Size özel akıllı görsel deneyim

Toshiba-IFA-webeyn-3

Toshiba, IFA 2014’te ayrıca 2015’te Avrupa’da satışa sunulacak yeni Ultra HD 4K TV’sinin prototipini sunacak. Ultra HD (3840 x 2160) çözünürlüklü ekranı Toshiba’nın yenileri CEVO Picture ile birleştiren yeni U serisi olağanüstü netlik, renkler ve derinlik sunuyor. Toshiba’nın kişiselleştirilmiş oto kayıt özelliği MediaGuide Replay, Ultra HD segmentinde bir ilk ve arttırılmış fonksiyonellik sunuyor. Yeni U serisi ayrıca, farklı kaynaklardan Ultra HD içerik görüntülenmesine olanak sağlayan HEVC desteğine sahip.

Toshiba’nın amaçlarından biri de daha fazla insana hitap edecek teknoloji sunmak. Uygun fiyatlı, entegre medya oynatıcı ve bağlantı seçenekleriyle yeni L24 TV serisi, günlük TV seyircileri için gerekli özellikleri sunar. 102 cm (40”) L24 ve 127 cm (50”)’lik 2 yeni versiyonu ile L24 serisi arttırılmış görüntü esnekliği için Kişisel Video Kayıt (PVR) özelliği sunar.

Bugün ve Gelecek İçin Teknoloji

Bu yılki IFA fuarında Toshiba yeni ve gelecekteki TV teknolojilerinden de örnekler sunacak. Akıllı ekran paylaşım özelliğine sahip 21:9 5K TV, kişisel oto kayıt servisi MediaGuide Replay ve oturma odanızda TV izleme deneyiminizi zenginleştirecek 84’’ ayna ekran (ev sineması için) bunlardan bazıları. Gelecekteki ev inovasyonlarına örnek olarak ise bilezik şeklindeki monitörden kullanıcıların hayati fonksiyonlarını banyo ekranını gösterebiliriz. Yakın gelecekte aileler, mutfak ve oturma odası kullanımı için ideal olan kapasiteli ayna ekranlar ile aileler hava durumu, randevuları ve hatta video arama fonksiyonelliğine sahip olacaklar.

Tüm bu ürünlere ek olarak farklı kullanıcı ve farklı kullanım senaryolarına uygun mevcut geniş PC, TV , aksesuar ve depolama aygıtları da Toshiba standımızda sergilenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.