Telefonlar İçin Kablosuz Şarj Standı: Elite CE700Destek: Test Link
Donanım & Yazılım

Şık ve kaliteli depolama birimleriyle dikkat çeken dünyanın önde gelen üreticilerinden ADATA, bu defa farklı bir ürünü satışa sundu. Kablo gerekmeden telefonları şarj edebilen ADATA Elite CE700, ince yapısı, yatay ve dikey kullanılabilen özel tasarımı ile çarpıcı bir ürün.

Kablosuz Güç Konsorsiyumu’nun (WPC) Qi standardına uygun olan ürün, şarj için kablo sorununu ortadan kaldırıyor. Qi destekli tüm telefonları şarj edebilen ADATA Elite CE700, kullanıcılara önemli bir rahatlık sağlıyor.

Son teknoloji ve Qi şartnamesine uygun olan ADATA CE700 ile şarj işlemi çok basit. Telefonun şarj alıcı bölgesini (Rx), ADATA CE700’ün şarj bölgesi (Tx) ile hizalayarak standa yerleştirerek şarj başlatılıyor. Ürünün özel tasarımı sayesinde yatay ya da dikey olarak şarj yapılabiliyor. Bu sayede farklı boyutlarda olan telefonlarda şarj sorun olmuyor. Telefonun boyutuna göre stand ayarlanabiliyor. Böylece ürünün şarj edebildiği model sayısı da sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda dik olarak şarj edilirken telefonun tüm özellikleri de kullanılabiliyor.

Telefonları USB üzerinden PC/notebook bilgisayarlardan kablolu şarj etmeye oranla çok daha hızlı şarj edebilen ADATA Elite CE700, üzerindeki LED göstergesi sayesinde kablosuz şarj durumunu izlemeye de olanak sağlıyor.

Qi sertifikalı olan ADATA CE700, maksimun uyumluluk ve güvenliği sağlıyor. Özel koruma mekanizmaları ile donatılan ürün hem insan sağlığını hem cihaz güvenliğini korumaya alıyor. Telefon ile şarj standı arasına metal bir nesne konduğunda Yabancı Nesne Algılama (FOD) özelliği sayesinde cihaz otomatik olarak kapanıyor ve LED ışık, kullanıcıyı uyarıyor. Ayrıca, Aşırı Gerilim Koruması, voltajın güvenli düzeyi aşması durumunda cihazı durduruyor ve zarar görmesini engelliyor. Aşırı Isınma Koruması da sıcaklığın yükselmesi durumunda cihazı ve telefonu korumak için güç kaynağını durduruyor. Düşük Güç Tüketimi özelliği ise telefon şarj olduğunda otomatik olarak güç tasarrufu moduna geçmesini sağlıyor.

Kabloya ihtiyaç olmadan telefonları şarj edebilen bu yeni nesil şarj cihazı, orijinal cep telefonu üreticilerinin pek çok modelini destekliyor. ADATA’nın Türkiye distribütörü DataStar, ürünün yakında Türkiye’de de satışa sunulacağını belirtiyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı: 84 dolar + KDV. Ürünün tanıtım videosunu alt kısımdaki buton aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.