Standart Profil’de Kariyer FırsatlarıDestek: Test Link
İnternet

Standard Profil 1977 yılından bu yana araç sızdırmazlık teknolojileri üzerine faaliyet gösteren, bugün Türkiye’de ve yurt dışında farklı lokasyonlarda fabrika ve ofislere sahip bir firmadır. Oldukça büyümüş ve gelişmiş bir iş gücüne sahip Standart Profil ilk kurulduğunda yalnızca 7 çalışanı bulunmaktaydı. Hızla gelişen Standart Profil ilk olarak Düzce’de iki adet fabrika kurarak faaliyetine devam etmiş, her yıl bünyesine kattığı çalışanları ile sürekli büyümeye devam etmiştir.

Kaliteli iş gücüne son derece önem veren Standard Profil, şirket bünyesinde eğitim ve seminerler düzenleyerek çalışanlarının teknik konularda gelişmesini sağlamanın yanı sıra sektörel gelişmelerin de yakından takip edilmesini hedeflemektedir. Standard Profil, bugün yedi ülkeye yayılan 10 üretim tesisinde toplam 7400’ün üzerinde çalışana sahip global bir yapıya ulaşmıştır. Standard Profil’in çalışan istihdamı da devam etmektedir. Türkiye’de Düzce ve Manisa’da fabrikaları bulunan Standard Profil işe alım dönemlerinde buradaki fabrikalara özellikle otomotiv ve mühendislik alanlarından çalışan alımı yapmaktadır.

Standart Profil İnsan Kaynakları

Standard Profil İnsan Kaynakları politikası sürdürülebilir bir büyümeyi sağlamak için kurulmuştur. Entelektüel sermayesinin artırılmasına katkı sağlayacak, mesleğinde uzman, başarma arzusu yüksek ve değer yaratan bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Standart Profil İnsan Kaynakları firmanın bugünkü konumuna gelmesinde büyük bir paya sahiptir. Ayrıca çalışanların gelişimine yatırım yapmak, organizasyonu geliştirmek ve güçlendirmek, çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını artırmak daha aktif bir çalışan potansiyeli yaratmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu doğrultuda hazırlanan ve sürekli geliştirilen projeler, tüm Standart Profil ailesini kapsayacak şekilde faaliyet göstermektedir.

Standard Profil İş İlanları

Hızla faaliyetine devam eden Standard Profil yıl içinde işçi alımlarına devam etmektedir. Standard Profil Düzce fabrikası için Simülasyon Mühendisi arayışında olan firma, Manisa fabrikası için de Ambalaj ve Lojistik Maliyet İyileştirme Sorumlusu, Müşteri Proje Sorumlusu, Müşteri Temsilcisi, Lojistik Sorumlusu, Üretim Sorumlusu gibi pek çok pozisyona çalışan aramaktadır. Tam zamanlı çalışan arayışının yanı sıra Standard Profil’de pek çok pozisyon için stajyer alımları da yapılmaktadır. Diğer Standard Profil iş ilanları için Standard Profil kariyer sayfasını takip edebilirsiniz.

Standart Profil Ailesi

Standard Profil Grubu’nda çalışanların şirket içindeki tutumlarına yönelik düşüncelerini öğrenmek, beklenti ve ihtiyaçlarına cevap vermek, iş hayatındaki memnuniyet durumunu ve iyileştirmeye yönelik durum planlarını oluşturabilmek için her yıl tarafsız bir araştırma şirketi tarafından yapılmakta ve anket sonuçlarına göre ihtiyaç duyulan aktif alanlar için faaliyet planları düzenlenmektedir. Standart Profil kendi içinde dengeli, sektör içindeki çalışma ortamına uygun bir maaş verme sistemi öngörmektedir. Bu bağlamda Standard Profil maaş politikası temel olarak yapılan işin durumu ve büyüklüğünün yanı sıra pazardaki karşılığı da göz önünde bulunarak her bir çalışanın şirkete sağladığı katma değer üzerinden belirlenmekte, güncel ekonomik veriler baz alınarak adil bir şekilde düzenlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.