Spotify’da Müzik Dinleme Süresi Kısıtlamaları KalktıDestek: Test Link
İnternet

Çevrimiçi müzik dinleme uygulaması olan Spotify, birçok kişi tarafından kullanılan ve son zamanlarda kullanıcı kitlesini genişletmekte olan bir servis. Kullanıcılarına sunduğu masaüstü yazılımıyla eşsiz müzik keyfi sunan Spotify’ın aldığın son yatırım, ücretsiz kullanıcıları sevindirecek gibi görünüyor.

Kullanıcılarına eşsiz müzik dinleme keyfi sunan ve bunun yanı sıra ‘arkadaşım ne dinliyor’ özelliği ile daha çok müziği duyurma imkanı olan Spotify, dinleyici kitlesini genişletmesi sonucunda aldığı 250 milyon dolarlık yatırımla ücretsiz dinleyicilerine sunduğu imkanları da arttırmayı başardı. Daha önceleri ücretsiz üyeler için altı aylık deneme süresinin ardından haftalık en fazla 2.5 saat müzik dinleme imkanı sunan Spotify, resmi blogunda “Tüm platformlarda sınırlamaları tamamen kaldırıyoruz. Favori şarkılarınızı istediğiniz sayıda defalarca dinleyebilirsiniz.” şeklinde yaptığı açıklamasıyla kısıtlamaları kaldırdığını açıkladı.

Spotify-iPhone-webeyn

Eylül ayında Türkiyede yayına başlayan müzik dinleme servisi Spotify, tabletler ve akıllı telefonlarda da ücretsiz olarak hizmet verecek. Dünya çapında büyük-küçük onlarca rakibi bulunan bu servis, geçtiğimiz ayın sonunda Spotify CEO’su tarafından açıklanan 2013 yılı değerlerini arttırmayı planlıyorlar. Bakalım son zamanlarda gelen bu yenilikler, Spotify’ın kullanıcı sayısını arttırmasında faydalı olacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.