Sony Action Cam Türkiye’de Satışa SunulduDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

GPS NFC//Wi-Fi ile uzaktan kumanda imkânı sunan, ince tasarımlı ve hafif Sony Action Cam Türkiye’de satışa sunuldu.

Action Cam, GPS fonksiyonu, uzaktan kumanda ve ince, su geçirmez gövde gibi farklı özelliklerle her türlü maceraya hazır olmanızı sağlayacak, giyilebilir bir video kamera.

Action Cam HDR-AS30V, her yerde muhteşem Full HD filmlerden detaylarla dolu fotoğraflara kadar hayatta bir defa yaşanabilecek deneyimleri yakalamanızı sağlıyor. Yeni su geçirmez gövde, önceki modellere kıyasla %35 daha hafif ve %25 daha küçük. İnce tasarımı sayesinde serbest düşüşte, jet ski üzerinde veya yokuş aşağı hızla inerken rüzgar ve su temasından etkilenmiyor. 170 derecelik muazzam görüş alanına (SteadyShot açık olduğunda 120 derece) sahip geniş açılı Carl Zeiss Tessar® lens sayesinde , panoramik manzaraları ve heyecan dolu kayak yamaçlarınıen ince detayları ile kaydedebiliyor.

Sony-Action-Cam-webeyn-2

Arkadan aydınlatmalı Exmor R™ CMOS sensör ise havanın kasvetli olduğu günlerde dahi harika Full HD görüntüler elde edebilmek için daha da fazla ışık yakalıyor. İster çukurlarla dolu girintili çıkıntılı yollarda bisiklet sürüyor olun, ister buzlu kar tümsekleri arasında ilerliyor olun, SteadyShot görüntülerinizin titreşimsiz olmasını ve daha rahat izlenebilmesini sağlıyor. Hızlı hareketler için süper akıcı Full HD 60p/50p ve iki farklı yavaş çekim modunun da aralarında bulunduğu çok sayıda çekim modu ile bir golf vuruşunu ya da bisikletle yapılan gösterileri takip edebilirsiniz. Bir ilk olarak, Action CamHD videolara ek olarak canlı renklerde 11,9 megapiksel fotoğraflar çekilebiliyor. Yeni bir özellik ise, görüntüyü baş aşağı çekebilmesi. Bu özellik kameranın ters konumda takılı olduğu durumlarda da oldukça yararlı.

Çekim sonrasında, Action Cam’i Wi-Fi üzerinden akıllı telefonunuza bağlayarak çekimleriniz Sony’nin ücretsiz PlayMemories Mobile uygulamasına anında transfer edilip paylaşılabiliyor. NFC tek dokunuş bağlantı desteği ile, Xperia™ telefon, tablet ve diğer uyumlu Android cihazlarına hızlı bağlantı kurarak Action Cam’e uzaktan kumanda etmek daha da kolaylaşıyor.

Sony-Action-Cam-webeyn-3

Aktivitelerinizde Action Cam kullanımınızdan daha fazla keyif almanıza yardımcı olacak geniş bir aksesuar yelpazesine de ulaşmak mümkün. Yelpazeye en son eklenen aksesuarlar arasında, RM-LVR1 Canlı İzlemeli Uzaktan Kumanda, AKA-CMH1 Göğüs Aparatı , VCT-RBM1 Bisiklet için koruyucu çubuk bağlantısı , BLT-UHM1 Başa Takılan Bant, VCT-TA1 Aksiyon Oynar adaptör, MPK-AS3 60 mt dalış imkanı veren Su Geçirmez Kılıf, AKA-SM1 Sörf Tahta Bağlantısı , ACC-DCBX Araç şarjını içeren Aksesuar Kiti ve otomobil ön paneli de dahil olmak üzere neredeyse tüm düz yüzeylere güçlü şekilde tutunan VCT-SCM1 Vantuzlu Bağlantı aparatı da bulunuyor.

Sony Action Cam’in Türkiye’de satışına başlandı ve tavsiye edilen KDV dahil satış fiyatı 999TL.

Örnek video

Diğer tüm videolara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.