Şarjı 1 Haftaya Kadar Dayanabilen iPhone 6Destek: Test Link
Mobil Dünya

iPhone kullanıcılarının en çok şikayet ettiği noktalardan biri şarjının çabuk bitmesidir. Çoğu kullanıcı iPhone’unun bir gün kapanmadan durmasına bile sevinebiliyor. Tabi iPhone şarjının daha uzun süre dayanması kullanıcının elinde. Hücresel veri kullanımını azaltarak, arka planda çalışan uygulamaları devre dışı bırakarak ve doğru bir şekilde şarj ederek batarya ömrünü uzatabilirsiniz.

Ancak size tanıtacağımız bir yenilik bu işi daha zahmetsiz bir hale getiriyor. Hidrojen yakıt hücreleriyle modifiye edilmiş iPhone 6’lar yaklaşık bir haftalık kullanım sağlıyor.

Bir İngiliz şirketinin akıl ettiği sistem ile iPhone 6 bataryasına otomobillerde kullanılan hidrojen yakıt sisteminin küçültülmüş hali yerleştirilmiş. Bu sistem sayesinde modifiye edilen iPhone 6’ların şarjları bir hafta kadar dayanabiliyor.

Modifiyeli iPhone 6’ların bataryası şarj edilebilir özellikte olmakla birlikte, şarj için bir hidrojen kaynağı gerekiyor.

Bu iPhone 6’larda normallerinden farklı olarak; hidrojen şarjından dolayı ortaya çıkabilecek su için gerekli olan küçük bir delik ve hücreleri doldurma amaçlı cihaza entegre edilen özel bir şarj yuvası bulunuyor.

Yakın zamanda herkes bu sistemi kullanabilecek

Bu sistemin yakın zamanda satışa geçeceği planlanıyor. Modifiye işlemi ve tek kullanımlık hidrojen kaynakları ile sistem satışa sunulacak.

Modifiye edilmiş iPhone 6 sahibi olanlar, tek kullanımlık kaynakları satın alıp onları 1 hafta boyunca telefonlarında takılı tutarak cihazını bir hafta kadar şarjı bitmeden kullanabilecek.

Bu sistemin yeni iPhone’lara ve diğer akıllı telefon modellerine uygulanabileceğini belirtmek mümkün. Bu sistemin çıkmasına beklemeden uzun süreli batarya ömrü sunan iyi bir akıllı telefon almayı düşünüyorsanız, bu konuda yüzlerce seçeneği bir araya getiren Kliksa.com’u ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca tablet ihtiyacınız varsa, kliksa.com’daki birbirinden güzel tablet seçenekleri arasından bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.