Samsung’dan Galaxy S5 ve Diğer Yeni Ürünleri İçin Tanıtım VideolarıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Teknoloji devi Samsung, yeni amiral gemi modeli Galaxy S5, yeni akıllı saatlerinden Gear 2 ve akıllı bilekliği Gear Fit için pazarlama ve tanıtım faaliyetlerine başlamış durumda. Şirket, yeni ürünleriyle ilgili tanıtım videoları yayınladı.

Samsung, Nisan’da satışa çıkacak yeni akıllı telefonu Galaxy S5, akıllı saatlerinden olan Gear 2 ve akıllı bilekliği Gear Fit modelleri için tanıtım videolarını YouTube üzerinden paylaştı.

Galaxy S5 tanıtım filminde telefonun dikkat çeken yeni özelliklerinin üzerinde durulduğu gözüküyor. Renk seçenekleri, kamera ve ekran çözünürlüğü, dosya indirme hızı, fitness uygulaması, toz ve suya dayanıklılık özelliği, batarya özellikleri ve parmak izi okuyucu sensörü gibi özelliklerden bahsediliyor. Film içindeki geçişlerde de donanımsal özelliklerinden bahsediliyor.

Galaxy Gear 2 ve Gear Fit tanıtım filminde aramalara cevap verme, gelen mesajları okuma, kayıtı mesajlardan seçim yapıp gönderme, uzaktan kontrol ve fitness menüsü gibi işlevleri önce Gear 2 ardından Gear Fit için izliyoruz. Galaxy S5 tanıtım filminde olduğu gibi geçişlerde donanımsal özellikleri hakkında bilgiler veriliyor.

Bir süre sonra pek çok ülkede tüketiciyle buluşacak yeni modellerin tanıtım filmlerinde yeni özelliklerinden bahsedilmiş. Yeni gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

Galaxy S5

Galaxy Gear 2 ve Gear Fit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.