Samsung Galaxy F Yine SızdırıldıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Mobil cihazlarla ilgili yaptığı sızıntılarla tanınan Evleaks, bir çok tüketici tarafından beklenen Galaxy F’i tüm netliğiyle sızdırdı.

Yakın zaman önce sızan ve tanıtılması beklenen Galaxy F, bu sefer daha net bir şekilde yeniden sızdırıldı. Tekrar sızdırılması ve @evleaks tarafından paylaşılması sebebiyle, metal kasalı Galaxy F cihazının tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Samsung-Galaxy-F-webeyn

Henüz tanıtılmamış olan Galaxy F, yüksek özellikler ve üst düzey kaliteli kasa yapısı ile kullanıcılara sunulmaya hazırlanıyor. Twitter’da mobil cihazların sızdırılma merkezi olarak görülen Evleaks tarafından ‘Crystal clear’ adıyla paylaşılan görüntü, cihazı net bir şekilde ortaya koyuyor.

Daha önce defalarca sızdırılan ve çeşitli görselleri sunulan Galaxy F, ilk defa bu kadar net bir şekilde paylaşıldı. Tam belli olmamakla beraber metal veya metal görünümlü kasasıyla kullanıcılara sunulacak olan bu cihaz, Samsung’un kullanıcı bildirimlerini dikkate aldığının işareti gibi görülüyor şayet daha önce plastik kasalı amiral gemileri şikayet konusu olmuştu.

Her ne kadar tam ayrıntılar sunulmamış olsa da, donanım olarak da çeşitli sızınları bulunan Galaxy F cihazının 16 MP’lik kamerayla gelmesi bekleniyor. Snapdragon 805 işlemcinin yanı sıra 3 GB RAM bulundurması beklenen cihazın 5.3 inçlik ekranının da Quad HD çözünürlüğe sahip olması bekleniyor.

Galaxy-F-webeyn-2

Tanıtımı yapılana kadar şimdilik sadece sızıntılardan ibaret olan Galaxy F ile ilgili gelecek yeni ve daha net bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.