Samsung ATIV One 5 Style Türkiye’de Satışa SunulduDestek: Test Link
Bilgisayar

Teknoloji devi Samsung, gün geçtikçe genişleyen ATIV markası çatısı altında bulunan ve geçtiğimiz aylarda Londra’da tanıtımını yaptığı yeni All-in-one PC ‘ATIV One 5 Style’ı Türkiye’de Ağustos ayından itibaren satışa sunuldu.

ATIV One 5 Style, Galaxy’nin tasarım estetiğinden esinlenilerek gerek iş, gerekse yaşam mekanlarına şıklık katabilecek bir hepsi bir arada (all in one) masaüstü bilgisayar. Full HD (1920×1080) çözünürlüklü dokunmatik ekranı, ATIV One 5 Style’ı fotograf ve video görüntüleme için de ideal bir PC konumuna oturtuyor.

Samsung-ATIV-One-5-Style-webeyn-2

Samsung ATIV serisinin çıkışından bu yana pazara sunulan ilk hepsi–bir-arada masaüstü PC ürün olan One 5 Style, home-ofisler ve ev ortamları için de minimalist, sofistike ve yalın tasarımı ile modern tarzları tamamlayıcı nitelikte. PC’ler ile Samsung akıllı telefonlar arasındaki içerik paylaşımını son derece kolaylaştıran Samsung SideSync teknolojisi, ATIV One 5 Style’da da mevcut. Ürüne eklenebilecek HomeSync Lite teknolojisi ise, PC’nin donanımını kişisel bulut sunucusuna çeviriyor. Bu şekilde kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri PC’lerine yedekleyerek diledikleri zaman ve diledikleri yerden bu içeriklere erişebiliyorlar. ATIV One 5 Style, tüm aile bireylerine kendilerine özel hesaplarını yönetmelerine olanak tanırken, ortak kullanım ve paylaşımlar için de keyifli bir platform görevi görüyor.

Samsung ATIV One 5, Ağustos ayından itibaren 899 $ + KDV tavsiye edilen satış fiyatı ile Türkiye’de raflarda yerini aldı.

Kategori Ayrıntılar ATIV One5
Ekran Boyu 21.5”
Çözünürlük 1920×1080
Performans OS Windows 8
İşlemci Dört Çekirdekli İşlemci (1.4 GHz’e kadar)
Grafik AMD Radeon™ HD 8400 Paylaşımlı
Bellek 4GB (DDR3L 1600MHz/4GB X 1)
Sabit Disk Sürücü 500GB HDD
Kamera 720p HD
Pil Ömrü Pil Ömrü

Fiziksel Özellikler Boyutlar 524.2 x 151.0 x 382.8mm
  Ağırlık 5.56Kg
  Renk Beyaz
G/Ç V-Bağlantı Noktaları USB Portları 2 adet USB3.0,

2 adet SB2.0,

HDMI-giriş/çıkış, RJ45, HP/Mic,

3’ü 1 arada Kart Okuyucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.