Samsung ATIV Book 8 Türkiye’deDestek: Test Link
Bilgisayar, Donanım & Yazılım

Samsung

Samsung ATIV Book 8, Türkiye’de satışa sunuluyor.

Samsung’un yelpazesine katılan yeni ürünü Samsung ATIV Book 8, Mayıs ayından itibaren Türkiye’de raflarda yerini aldı. İnce ve hafif formu ve yüksek performansıyla dikkat çeken ATIV Book 8’ler 1599$+KDV tavsiye edilen satış fiyatı ile satışa sunuluyor.

Samsung-ATIV-Book-8-webeyn-2

Özellikle multimedya seçenekleriyle, sinemayla uğraşan digital dünya gurularına seslenen Samsung ATIV Book 8, artan etkinlik ve verimliliği ile her zaman ve her yerde profesyonel kullanıma yönelik detaylı içerikler oluşturulmasını sağlıyor.

Yüksek çözünürlük, Full HD ekran (1920×1080), 300nit parlaklık, optimize edilmiş JBL hoparlörlerle zengin ses kalitesi, zorlu işlerin üstesinden gelmek için geliştirilmiş grafik yazılım gibi üstün özellikleri ile profesyonellere gelişmiş bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor.

20.9 mm (0.82 inç)‘lik ince gövdesinde yer alan özel 2GB harici grafik, 1 TB’a kadar depo ve 16 GB‘a kadar bellek ve güçlü bir Intel Quad-Core işlemciyle çalışan Samsung ATIV Book 8; 8,1 saatlik batarya ömrüne sahip.

Samsung-ATIV-Book-8-webeyn

Cihazın profesyonel kullanıcılara sunduğu yenilikler bununla da bitmiyor, cihaz iki saniyede açılırken ön yükleme işlemi on iki saniyeden daha kısa sürede gerçekleşiyor ve böylece kullanıcılar ani durumlarda dahi bilgilerine çok hızlı bir şekilde erişebiliyor.

Samsung ATIV Book 8’ler, 1599$+KDV tavsiye edilen satış fiyatı ile Mayıs ayından itibaren tüm Samsung Digital Plaza’larda tüketicileri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.