Sahibinden.com ve BKM Express İş BirliğiDestek: Test Link
İnternet

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biri olan sahibinden.com, kullanıcılarının daha hızlı ve kolay alışveriş yapabilmelerini sağlamak amacıyla ödeme seçenekleri arasına BKM Express’i de ekledi.

Bu işbirliğiyle sahibinden.com kullanıcıları kart bilgilerini paylaşmadan BKM Express ile hızlı bir şekilde alışveriş yapabiliyor. Kart sahibi kartının sunduğu taksit ve puan kazanımı fırsatlarından da yararlanabiliyor. BKM Express hizmeti kart sahiplerine tamamen ücretsiz sunuluyor.

BKM Expess’i kullanmak isteyen sahibinden.com kullanıcılarının, www.bkmexpress.com.tr adresine girerek belirledikleri kullanıcı adı ve şifreyle kartlarını tanımlamaları yeterli. Üstelik BKM Express hizmetini destekleyen 12 bankaya ait banka veya kredi kartlarını BKM Express’e tanımlamak mümkün. Kullanıcılar, sahibinden.com’dan alışveriş yaparken ödeme anında ‘BKM Express’ seçeneğini seçerek açılan BKM Express sayfasından kullanıcı adı ve şifrelerini giriyor, kartlarını görüntüleyebiliyor, kart seçiminin ardından bankalarından SMS ile gelen tek kullanımlık şifreyi ekrana girerek işlemi tamamlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.