PUBLIK, Foursquare’ın Türkiye’deki Reklam Satış Ortağı OlduDestek: Test Link
Sosyal Ağlar

2011 yılında faaliyetine başlayan ve sosyal medya reklamlarına odaklanmış bir dijital ajans olan PUBLIK, Foursquare’ın Türkiye’deki reklam satış ortağı oldu.

PUBLIC-webeyn-logoDünya genelinde 35 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Foursquare üzerinde en çok yer bildirimi (check-in) yapılan ülkelerden birisi de Türkiye. PUBLIK, bundan böyle Foursquare reklamları ile ilgili Türkiye’de bulunan işletmelere ve markalara hizmet verecek.

Ayrıca PUBLIK, Türkiye’deki işletmelere yönelik Foursquare reklam ürünlerini Eylül ayında 25. Kristal Elma Festivali kapsamında gerçekleşecek bir etkinlikte açılış markalarının da katılımıyla tanıtacağını belirtti.

Foursquare Avrupa Direktörü Omid Ashtari’nin konuyla ilgili açıklamaları şöyle:

Türkiye en hızlı büyüyen uluslararası pazarlarımızdan biri. Foursquare kullanan ticari işletmelere ve tüketicilere doğru şekilde servis verdiğimizden emin olmak, ve bu yüzden Türkiye’de reklam ürünlerini lanse etmek için çok iyi bir iş ortağı bulmak zorundaydık.
Amerika’da reklam ürünlerimizle büyük başarı elde etmiş durumdayız ve bu başarının Türkiye’de de tekrarlanacağına inanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.