Pinterest’e Üyelik İçin Artık Davetiye GerekmiyorDestek: Test Link
İnternet, Sosyal Ağlar

Pinterest banner

Sosyal ağların günümüzdeki popülerlikleri çok yüksek seviyelerde, bunu hepimiz biliyoruz. Bugünlerde en popüler sosyal ağlardan birisi de, fotoğraflarınızı ‘pin’leyebildiğiniz online bir mantar pano olarak düşünebileceğiniz Pinterest. 

Fotoğraf paylaşmayı sevenler için son derece kullanışlı olan Pinterest’te farklı panolar oluşturabiliyor ve panolarınıza fotoğraf ekleyebiliyorsunuz (diğer bir deyişle, pinleyebiliyorsunuz!).

Pinterest

Pinterest, kısa süre öncesine kadar sadece davetiye sistemi ile üye kabul ediyordu; bir arkadaşınızın sizi davet etmesi gerekiyordu ya da Pinterest’ten davetiye talep etmeniz gerekliydi. Talep ettiğiniz davetiyenin de ne zaman geleceği, hatta gelip gelmeyeceği bile meçhuldü. Sosyal ağdan gelen son habere göre ise bu sistem kaldırıldı ve normal üyelik sistemi getirildi. Artık Pinterest’e üye olmak için davetiyeye ihtiyacınız yok; e-posta adresinizi, Twitter ya da Facebook hesabınızı kullanarak üyelik işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Her geçen gün gelişen Pinterest, yeni üyelerine verdiği değeri de böylece göstermiş oldu. Bakalım, ilerleyen günler Pinterest adına nasıl yenilikler ve başarılar getirecek, bekleyip görmek gerek.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.