Pet Shop Sektöründe E-ticaret Girişimi: Petza.com.trDestek: Test Link
Diğer

İnternet kullanıcılarının artması, gelişen teknoloji nedeniyle e-ticaret sitelerinin sayısında da ciddi bir artış gözlemlendi. Gıdadan kozmetiğe, giyimden teknolojik ürünlere kadar her sektörde satışa sunulan ürünler kullanıcılara kolaylık sağlayacak şekilde e-ticaret sitelerine vasıtasıyla da tüketicilere ulaşmakta. Hayvanseverleri de düşünen pet shop mağazaları ürünlerini sanal ortama taşıyarak e-ticaret sitelerinden satışa sunmaya başladı. Pet shop sektöründe bir e-ticaret girişimi de güvenli alt yapısı ve sitesinde sunduğu kaliteli ürünleri ile tanınan Petza. Farklılığı, özel tasarım işleri ile göz dolduran Petza’da, evcil hayvanlarınız için en uygun ürünleri bulabileceksiniz.

Petza’da sahiplendiğiniz hayvan dostlarınızın ihtiyaçlarına yönelik her türlü kullanışlı, güncel ve ulaşılabilir ürünler bulabilirsiniz. Sitede ürünler farklı kategoriler altında satışa sunuluyor. Petza.com.tr ile kedi sahipleri kedi koleksiyonları, köpek sahipleri ise köpek koleksiyonları bölümünü inceleyebilir ve ihtiyaçları olan ürünü kolayca sitede satın alabilirler.

Sitede yer alan kedi koleksiyonu kısmında kedinizin ihtiyaç duyabileceği kuru mama, konserve mama vitamin ve besin desteği, kedi ödülleri, şekilli tırmalamalar, mama ve su kapları, WC ürünleri, kedi yatakları, temizlik, bakım ve seyahat ürünleri, kedi tasmaları ve oyuncakları, sağlık ürünleri, kedi kapıları ve kafesleri yer alıyor.

Petza’da yer alan bir diğer zengin bölüm ise köpek koleksiyonu bölümü. Köpeğinizin ihtiyacı olabilecek ve onun sosyal yaşamını renklendirecek her türlü ürünü bu bölümde bulabilirsiniz. Köpek yatakları, tasmalar, mama kapları, temizlik ürünleri, aksesuarlar, seyahatler için özel taşıma çantaları, sosyal aktiviteler için oyuncaklar gibi zengin bir ürün kategorisine sahip. Serin havalarda köpeklerin dışarıda yürüyüş sırasına giyebileceği sevimli tasarımlı sweatshirtler, renkli kazaklar, soğuk havalar için tasarlanmış özel montlar, şapkalar, köpeklerinizin sevimliliğine sevimlilik katacak bandanalar, şapkalar, kaşkol modelleri köpek koleksiyonunda sizleri bekliyor.

Kedi ve köpek mamaları alacaklar için Petza’da kuru mamalar, konserve gıdalar, daha sağlıklı bir gelişim için besin takviyesi sağlayan vitaminler farklı markalarda satışa sunuluyor. Köpeğiniz için köpek maması arıyorsanız, köpek kuru mama ve konserve mama bölümlerine girdiğinizde her yaş grubu ve her ırk için farklı markalarda mama seçenekleri bulabilirsiniz. Kediniz için mama arıyorsanız, kedi koleksiyonunda yer alan mama çeşitlerini ilgili kısımlara girerek görüntüleyebilirsiniz. Yavru, yetişkin ve yaşlı kedi, köpekler için sunulan mamalar arasından hayvanınıza uygun olan mama çeşitlerini taşıma zorluğu olmadan kapınıza kadar getirtebilmeniz mümkün.

Dünya evcil hayvan modasını takip eden ve aynı zamanda kaliteli ürünler ile hizmet veren sanal pet shop mağazasında alışverişlerinizi tamamladıktan sonra ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapabiliyorsunuz. Site 256 Bit Rapid SSL güvenlik sertifikası ile korunmakta olduğu için kredi kartınızı güvenle kullanabilirsiniz. Ödeme yaparken kredi kartı dışında isterseniz havale veya kapıda ödeme seçeneklerini de tercih edebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.