Fotoğraf Düzenlemenin Kolay Yolu: Paint.NETDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Fotoğraflarınızı kolayca düzenleyebileceğiniz Paint.NET programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Paint.NET, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz çok sayıda fotoğraf & resim düzenleme uygulamaları arasında oldukça basit ve alternatif bir program. Aynı zamanda fotoğraf ve resim düzenlemeye yönelik ihtiyaçlarınızı karşılayan Paint.NET, sunduğu çok sayıda düzenleme seçenekleriyle ve hoş arayüzüyle tercih edilen bir program.

Ek olarak hazır bir şekilde program içerisinde gelen efektlerle birlikte resim ve fotoğraflarınızın orjinal hallerini değiştirebilirsiniz. Kırmızı göz kaydırma, fotoğraf kesme, kırpma, boyut değiştirme, parlaklık, kontrast, renk ayarları gibi standart ayarların da yer aldığını söyleyelim.

paint-net-webeyn

Klonlama, renk kopyalama araçları ve seçme, fotoğraf düzenleme yaptığınız esnada istediğiniz seçimleri yapabilmeniz ve resmin her öğesini dilediğiniz hale getirmek için kullanımınıza hazır. Paint.NET programını çalıştırabilmeniz için .NET Framework 4.5’in yüklü olması gerektiğini de belirtmemiz gerekiyor.

Bahsettiğimiz gibi resim ve fotoğraf düzenleme konusunda çok sayıda alternatif bulunuyor. Paint.NET’in sunmuş olduğu özellikler ve arayüzüyle birlikte oldukça iyi bir alternatif olduğunu söyleyebiliyoruz. Ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Link: Paint.NET İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.