Nokia Yöneticisinden Instagram MüjdesiDestek: Test Link
Mobil Dünya

Windows Phone için Instagram konusu, çok uzun bir süredir gündemde ve halâ kullanıcılar tarafından ısrarla bekleniyor. Nokia yöneticisinden Instagram ile ilgili müjde geldi.

Nokia Başkan Yardımcısı Chris Weber, yaptığı Tayland ziyareti sırasında Windows Phone kullanıcılarının uzun süredir beklediği Instagram uygulaması ile ilgili yakında resmi uygulamanın yayınlanacağını belirtti.

Uygulamanın yayınlanması ile ilgili kesin bir tarih vermekten kaçınan Weber tarafından bu söylenenler, Instagram meraklıları için bir müjde niteliğinde.

2013 yılı içerisinde yayınlanması beklenen resmi uygulamanın Nokia’nın son tanıttığı Lumia modeli olan Lumia 1020’ye de etkisi olacağı düşünülüyor.

41 megapiksel kamerası ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmış modelde Instagram’ın kullanılamayacak olması, büyük eksiklik olarak değerlendiriliyor. Windows Phone Mağaza’da yayınlanacak olan Instagram uygulamasının sadece Nokia’nın Lumia cihazlarına özel olabilir. Bakalım neler olacak? Yeni gelişmeleri takip ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.