Nokia Lumia 620 Türkiye’de Satışa SunulacakDestek: Test Link
Mobil Dünya

Nokia

Nokia‘nın geçtiğimiz hafta Rusya‘da satışa sunulan uygun fiyatlı ürünü Lumia 620, Türkiye’de satışa sunuluyor.

Nokia Başkan Vekili Chris Weber ve Turkcell Bireysel Pazarlama ve Satış Grubu Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın ortaklığında gerçekleşecek olan etkinlikle birlikte Lumia 620‘nin Türkiye’de satışı başlamış olacak.

Fiyat konusunda henüz net bir bilgi bulunmazken, Lumia 620‘nin ilk olarak Turkcell İletişim Merkezleri’nde satışına başlanması bekleniyor.

Nokia_Lumia_620_Turkcell_webeyn

Hatırlayalım

3.8″ boyutuna sahip olan Lumia 620 800×480 çözünürlük, led flaş bulunduran ve HD kalitesinde video kayıt yapabilen 5 MP kameraya sahip. Ayrıca ön tarafında da VGA kamera bulunuyor. Çift çekirdek 1 GB işlemci, 512MB’lık sistem belleği, 8 GB dahili depolama alanı, 1300 mAh batarya gibi özellikler de Lumia 620′nin diğer özellikleri arasında.

Lumia 620, renk ve kapak seçenekleriyle de dikkat çekeceğe benziyor. Biri şeffaf olmak üzere iki arka kapağı bulunuyor. Böylece iki çeşit kapağı birleştirdiğinizde farklı bir renk elde etmeniz mümkün oluyor.

Rusya‘da 699 TL olarak satışı gerçekleşen Lumia 620‘nin ülkemizde 800 TL civarında olması tahmin ediliyor. Gerçek ve kesin rakamı Pazartesi günü lansmanı gerçekleştiğinde göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.