Nokia Lumia 520 Avea’da Satışa SunulduDestek: Test Link
Mobil Dünya

Avea

Avea, Nokia Lumia ailesinin en eğlenceli üyesi Nokia Lumia 520’yi birbirinden avantajlı ödeme seçenekleri ve tarifeye ek ayda 0 TL’den başlayan fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor.

Avea; Nokia Lumia ailesinin tüm Türkiye’de merakla beklenen eğlenceli ve akıllı üyesi Nokia Lumia 520’yi birbirinden avantajlı 4 ayrı teklifle bugünden itibaren satışa sunuyor.

Avea’nın müşterilerini özgürleştiren S.E.Ç. Cihaz Kampanyası kapsamında Avealılar, Nokia Lumia 520’ye isterlerse tarifeye ek ayda 0 TL’den başlayan fiyatlarla ve ilk 3 ay 100MB internet kullanım hediyesi ile, isterlerse 250 MB, 1GB veya 4GB internet paketli tekliflerden biriyle, ya da 1000 dk.+1000SMS+2GB’lik Her Şey Dahil Paket ile sahip olabilecekler. Piyasadaki en hesaplı Windows Phone olan Nokia Lumia 520’yi peşin fiyatına 599TL ödeyerek satın almak isteyen Avealılara ise 3 ay boyunca 250 MB internet hediye edilecek.

Lumia-520-webeyn

Nokia Lumia 520, 4 inçlik süper duyarlı dokunmatik geniş ekranı ve renkli kapak özelliği ile göz dolduran şık tasarımının yanında sahip olduğu teknik özellikleriyle de akıllı telefon deneyiminde eğlenceli bir dönemin habercisi olmaya hazırlanıyor. Nokia Lumia Ailesi’nin akıllı çekim özelliğine sahip 5 MP benzersiz kamera teknolojisinin yanında sahip olduğu birçok lens ve uygulama ile en keyifli anları en özel fotoğraf karelerine dönüştürüyor. 1GHz çift çekirdekli işlemcisinin yanında, sahip olduğu mix radyo özelliği ile 12 milyon şarkıya ücretsiz ulaşılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.