Logitech’ten Samsung Galaxy Note Pro ve Galaxy Tab Pro KılıfıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Logitech, tablet aksesuarları arasına çok kısa bir süre önce resmi olarak tanıtılan Galaxy Note Pro ve Galaxy Tab Pro için hazırladığı kılıfları da ekledi.

Tam boyutlu klavyesi ve rahat tuş takımı dizilimiyle laptop’a benzer yazma konforu ve deneyimi yaşatan Logitech PRO, sık kullanılan uygulamalar, hızlı panel ve e-mail geçişleri için Android kısa yolları dizilimine de sahip.

Logitech-PRO-webeyn-2

Dayanıklı ve silinebilir tasarımıyla dikkat çeken yeni Logitech PRO, Samsung Galaxy Note Pro ve Galaxy Tab Pro’nun hem ön, hem de arka yüzeyini oluşabilecek çizilme, darbe ve dökülmelere karşı koruyor. Kolay kullanım özelliğine sahip kılıf, tabletin kılıftan ayrılmasını engelleyen SecureLock sistemi ile güvenli bir şekilde tablete bağlanıyor, kullanmadığınız zamanlarda ise tabletinizi kapalı tutuyor ve güvenli bir şekilde muhafaza ediyor.

Çift açılı standa sahip Logitech PRO, Samsung Galaxy Note Pro ve Galaxy Tab Pro’nuzu dikey ve yatay olmak üzere iki farklı açıda tutarak, S Pen’i kullanırken rahat etmenizi sağlıyor.

Samsung Galaxy Note Pro ve Galaxy Tab Pro için tasarlanan Logitech PRO, 7-10 Ocak 2014 tarihleri arasında gerçekleşmekte olan CES 2014’te Samsung standında da sergileniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.