Logitech’ten Bilgisayar, Tablet ve Telefonla Kullanılabilen KlavyeDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Logitech platform farkı gözetmeden, aynı anda üç farklı cihaza kadar kullanılabilen ilk masaüstü klavyesi Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480’i tanıttı.

Artık aynı anda bilgisayarınızda bir rapor yazarken o sırada Easy-Switch hareketiyle akıllı telefonunuza gelen bir mesaja cevap verebilir ve tabletinizden tweet atabilirsiniz. K480, ister Windows, Mac veya Chrome OS bilgisayar kullanın, ister Android veya iOS tablet ya da akıllı telefon kullanın, bluetooth ile aynı anda üç farklı cihaza bağlanabiliyor.

Günümüzde insanların birçok farklı ekran kullandığını ve genellikle iki ya da üç farklı işletim sistemini kullandıklarını söyleyen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız “Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 insanların hangi bilgisayar platformunu ya da cihazı kullandıklarına bakmadan onlar için çalışmayı, iletişim kurmayı ve yaratmayı kolaylaştırıyor ve daha rahat hale getiriyor” dedi.

Logitech-K480-webeyn-2

K480 ile masaüstü klavyenin rahatlığında alışkın olduğunuz tüm kısayol tuşlarını kullanarak yazabilirsiniz. İki farklı renk seçeneği bulunan K480’in standı, yazarken akıllı telefonunuzu ve tabletinizi rahatça görebileceğiniz en doğru açıda tutuyor.

Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480, Amerika’da ve Avrupa’da 49.99 Euro tavsiye edilen satış fiyatı ile Eylül 2014’de satışa sunulacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.