Selfie’ler Sticker OluyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

Popüler mobil mesajlaşma uygulamalarından olan LINE’ın sahibi ve operatörü olan LINE Corporation, selfie’lerin sohbetlerde sticker olarak kullanılmasını sağlayan “LINE Selfie Sticker” uygulamasını yayınladı.

Portre ve selfie’lerden sticker oluşturmayı sağlayan “LINE Selfie Sticker”, istenilen fotoğrafı üç adımda sticker’a çeviriyor. İlk olarak kendi yüzlerinin fotoğrafını çeken kullanıcılar LINE karakterlerinden astronota, taraftardan yaratıklara, 17 farklı temada 130 illüstrasyondan dilediklerini seçebiliyor.

İllüstrasyonda boş bırakılan alana yüzlerinin fotoğrafını yerleştiren kullanıcılar hazırladıkları sticker’ları kaydederek LINE arkadaşlarıyla sohbetlerinde ve LINE’ın Timeline özelliğinde kullanabilmenin yanı sıra Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal ağlarda da paylaşabiliyor.

LINE-Selfie-Sticker-webeyn

Kullanıcılar fotoğraflarının boyutunu ve açısını ayarlamanın yanı sıra, metin ve konuşma balonları ekleyerek kendilerine özel, her duruma uygun, eşsiz sticker’lar oluşturabiliyor. Ayrıca LINE Camera uygulamasıyla sticker’lara efekt ve özel öğeler de eklemek mümkün.

Türkçe dil desteğine sahip ücretsiz uygulama ilk olarak iPhone’lar için sunuluyor. Uygulamanın Android versiyonunun yakın bir tarihte çıkması planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.