LG, En Yeni Ürünlerini CES Fuarı’nda SergileyecekDestek: Test Link
İnternet

LG_logo_webeyn

LG, en yeni ürünlerini Las Vegas‘ta gerçekleştirilecek olan CES (Consumer Electronics Show) Fuarı‘nda sergileyecek.

LG’nin endüstriyel monitör sistemleri, şirketin amiral gemisi ürünlerinden 55 inç 3D duvar ekran monitör, 84 inç Ultra HD dokunmatik monitör, EZ Sign TV, Smart Gate Media Pole, Akıllı Ayna ve diğer ticari ekranları kapsıyor. Etkili ve verimli dijital signage sistemlerine olan gereksinimi fark eden LG Electronics, ileri düzeyde IPS ekranları ve akıllı enerji tasarrufu teknolojilerini barındıran bir dizi dijital signage ürünü geliştirmeye devam etmektedir.

LG B2B Signage 02

5.3 mm çerçeveli 3D duvar videosu

LG, CES Fuarı’nda 55 inç WV70MD 3D monitör ürünüyle dijital signage sistemlerini teknoloji takipçilerine sergileyecek. Ürün, 5.3 mm’lik kalınlığıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Aynı zamanda tüm ekranlarda aynı kalitede görüntüye ve geniş açıyla bile parlak ve canlı renklere olanak tanıyor. 55 inç WV70MD 3D duvar videosu ayrıca sahip olduğu akıllı enerji tasarrufu teknolojisi sayesinde yüzde 30 daha az enerji harcıyor.

LG B2B Signage 01

84-inç Ultra HD Dokunmatik ile interaktivite

LG Electronics CES Fuarı’nda 84 inç Ultra HD dokunmatik endüstriyel monitör ürünü ile dünyanın en prestijli müzelerinde bulunan sanat eserlerinin repredüksiyonlarını gösterecek. Bir fırça darbesinin bile çok net şekilde algılanabildiği ürün ile LG, yüksek piksel yoğunluğunu CES ziyaretçilerine sergileme fırsatı yakalayacak. Zoom yapma, çevirme ve ekrana parmakla mesajyazma özellikleriyle interaktivite sağladığı için ticaret ve eğitim uygulamaları için ideal bir ürün olma özelliği taşıyor.

EZ Sign TV

LG’nin reklam, çoklu medya ve canlı yayın gibi birçok işlemi yapabilen EZ Sign TV’si de CES Fuarı’nda ziyaretçilerle buluşacak. Ayrıca pazarlama ve reklamcılık uygulamaları için ideal olan Smart Gate Media Pole, hem ayna hem de ekran olarak kullanılabilen Akıllı Ayna ile birlikte fuarda yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.