Kobisi E-Ticaret PaketleriDestek: Test Link
İnternet

E-ticaret yazılımları ve e-ticaret paketleri konusunda aradığınız hizmeti size en iyi şekilde sunan Kobisi müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler üretir. Bu sayede kendi internet sitenizi kurabilir ve alacağınız SEO danışmanlığı ile bunu daha üst sıralara taşıyabilirsiniz.

Firmanın sizlere haftanın her günü yirmi dört saat boyunca kesintisiz hizmet sunması sayesinde e-ticaret yazılımları için rahatlıkla Kobisi’yi tercih edebilirsiniz. Üstelik e-ticaret sitesi fiyatları da ürün kalitesine kıyasla makul seviyelerde belirlenmekte olup böylece firmayı tercih etmeniz sizin için hem maddi hem de manevi yönden avantajlı hale getirilir. Bunlarla ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için telefon, e posta ya da internet sitesi üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Kobisi e-ticaret paketlerini incelemek için linki kullanabilirsiniz: https://www.kobisi.com/e-ticaret-paket-ozellikleri

E-Ticaret Yazılımları

Kobisi hazırladığı e-ticaret yazılımları ile daha fazla müşteriye ulaşmanıza ve mükemmel tasarımlara sahip olmanıza yardımcı olur. Bunun yanı sıra sizlere ürünlerinizi kolayca yönetebilme, kolayca ödeme ve sipariş verebilme, şık e-ticaret şablonları kullanabilme, her cihaz ile uyum sağlama, sosyal medya entegrasyonu ve daha pek çok özellik sunan e-ticaret yazılımları sitenizle ilgili hayal ettiklerinize ulaşabilmenizi sağlar. Dilerseniz hazırlanan e-ticaret yazılımları ile alakalı firma temsilcileri ile görüşme yapabilir ve kendinize en uygun e-ticaret platformunu oluşturabilirsiniz.

Kobisi E-Ticaret Paketleri

E-ticaret paketleri hem ortak hem de birbirinden farklı pek çok özelliğe sahiptir. Buna göre sınırsız ziyaretçi, indirim kuponu tanımlama, telefon üzerinden sipariş, havale ile ödeme, hazır ödeme sistemi, mobil uyumlu tasarım, günlük yedekleme, ücretsiz kurulum, ücretsiz tasarım temaları gibi pek çok özelliğe sahip olan e-ticaret paketleri için Kobisi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz e-ticaret paketleri deneme imkanını olması sayesinde hangi paketi seçeceğinize uygulamalı olarak karar verebilirsiniz. Ücretsiz, Personal, Plus, Professional, Business ve Prime isimli paketler arasında karşılaştırma yaparak en uygun paketi kolayca bulabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

Kobisi hizmet kapsamında yer alan e-ticaret sitesi fiyatları tercih edeceğiniz paketin içeriklerine göre değişir. Ücretsiz, Personal, Plus ve Professional paketlerinin her biri için farklı fiyatlar belirlenmektedir. Aylık ve yıllık olarak iki çeşide ayrılan e-ticaret sitesi fiyatları için aylık ödemelerde taahhüt bulunmamaktadır. Eğer senelik ödemeleri tercih ederseniz e-ticaret sitesi fiyatları üzerinden %15 indirim uygulanır. Dilerseniz prime ve business paketler için kendi ödeme sisteminizi de kullanabilirsiniz. Daha fazla özellik ve e-ticaret sitesi fiyatları ile ilgili bilgi alabilmek için hiç vakit kaybetmeden Kobisi’ye ulaşabilirsiniz. Kobisi e-ticaret sitesi fiyatlarını incelemek için linki kullanabilirsiniz: https://www.kobisi.com/e-ticaret-paket-fiyatlari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.