indir.com Mobil Uygulama Yarışması Ödülleri VerildiDestek: Test Link
Mobil Dünya

WeBeyn.com olarak destekleyenler arasında yer aldığımız yarışmanın ödül töreni 17 Mayıs 2014 tarihinde Android Geliştirici Günleri kapsamında yapıldı.

Finalist uygulamalardan “Akche Mali Hesap Yönetimi”, “Pickr.us” ve “Tuttu mu?” uygulaması ilk üçe girmeye hak kazandı. “Akche Mali Hesap Yönetimi” uygulaması birinci olurken “Pickr.us” uygulaması ikinci ve “Tuttu mu?” uygulaması ise üçüncü oldu.

Hasan-Yasar-webeyn
indir.com Kurucusu Hasan Yaşar

Akche Mali Hesap Yönetimi” uygulamasıyla katılan ve birinci olan Murat Gür, 4000 TL, 1 hafta Silikon Vadisi (San Fransisco) tatili, Reklamstore’dan 3000 TL’lik reklam, Camekan’dan 2000 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova’dan uygulama sitesi için 1 yıllık ücretsiz SEO hizmeti, Userspots’dan UX testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı ve indir.com’dan 1 yıl uygulama tanıtımı ödüllerini aldı. Ayrıca Windows Phone özel ödülü olarak Nokia tarafından verilen Nokia Lumia 1320 Akıllı telefonun da sahibi oldu.

Tuncay Namlı, Kubilay Kahveci, Çağlar Gündoğdu tarafından geliştirilen “Pickr.us” uygulaması ikinci oldu. Antalya’da 1 hafta tatil, Reklamstore’dan 1.500 TL’lik reklam hakkı, Camekan’dan 1.000 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova’dan uygulamanın sitesi için 6 aylık seo hizmeti, Userspots’tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com’dan 6 ay ücretsiz uygulamanın tanıtımı ödüllerini aldılar.

Üçüncü olan “Tuttu mu?” uygulamasıyla Hakan Özkelemci, Kapadokya Tatili, Camekan’dan 500 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova’dan uygulamanın sitesi için 3 aylık seo hizmeti, Userspots’tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com’dan 3 aylık uygulamanın tanıtımı ödüllerinin yanı sıra Windows Phone özel ödülü olarak Nokia tarafından verilen Nokia Lumia 820 Akıllı telefonun da sahibi oldu.

Finalist uygulamalara ek olarak Windows Phone özel ödülüne layık görülen “Kahve Falcım” uygulaması da Nokia Lumia 625 akıllı telefon ödülünü aldı. TEB Girişim Bankacılığı tarafından seçilen “Gelibolu Projesi: Alay 57” uygulaması da 1 yıllık Girişimcilik Ofisi özel ödülüne layık görüldü.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.