indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016 BaşladıDestek: Test Link
Etkinlik

Popüler program indirme sitesi indir.com’un düzenlediği ve bu yıl 3.’sü gerçekleştirilecek olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” katılım süreci başladı.

Bireysel veya 3 kişilik ekipten oluşacak tüm mobil geliştiricilerin katılabileceği yarışmaya katılacak olan uygulamaların 1 Ocak 2016 tarihinden sonra uygulama marketlerde yayınlanmış olması şartı aranıyor.

indir.com, mobil geliştiricilere ve mobil ekosistemine destek vermek amacıyla 2014 ve 2015 yıllarında düzenlediği ve yoğun ilgi topladığı “indir.com Mobil Uygulama Yarışması”na ek olarak bu yıl, sadece Üniversitelilerin katılabileceği, “Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması” düzenliyor.

Sadece Üniversitelilerin katılabileceği yarışmaya, bireysel veya 3 kişilik ekipten oluşan tüm öğrenciler, 2016 yılı içerisinde uygulama marketlerde yayımladıkları uygulamaları ile katılabiliyorlar.

Ödül töreni kazananın öğrenim gördüğü üniversitede yapılacak

“Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama yarışması” ödül töreni, yarışmayı kazanan öğrencinin öğrenim gördüğü Üniversitede, indir.com tarafından düzenlenecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında gerçekleştirilecektir. Üstelik mobil etkinliğe tüm öğrenciler davetli olacak.

Üniversiteliler için “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” Takvimi

Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016

Son Başvuru: 30 Ağustos 2016

Halk Oylaması: 5 Eylül 2016

Jüri Değerlendirmesi: 10 Eylül 2016

Mobil Etkinlik: Ekim Ayında

Detaylı bilgi için; Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu’na tıklayınız.

“indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016”

10-700x315

Geçtiğimiz yıllarda düzenlene ve yoğun katılım olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması” bu yıl üçüncüsü ile mobil geliştiricilere sunuluyor.

Bireysel veya maksimum 3 kişilik ekiplerden oluşan mobil geliştiricilerin yarışacağı yarışmaya 2016 yılı içerisinde özgün uygulamalarını mobil marketlerde yayımlayan herkes katılabiliyor.

Herkesin katılımına açık olan yarışmanın ödül töreni ise; 14 Mayıs 2016 tarihinde indir.com tarafından bu yıl 2.’si gerçekleşecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesinde yapılacak.

Detaylı bilgi için; indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu’na tıklayınız.

Katılımcıların kendi geliştirdikleri uygulamaları daha geniş kitlelere tanıtma imkanı bulacağı yarışmada finale kalarak ilk 3’e giren yarışmacılar birbirinden değerli ödüllerin sahibi olacaklar.

İşte Kesinleşen Ödüller: Kesinleşen ödüller aşağıdaki gibidir. Diğer ödüllerin neler olacağı ise ilerleyen günlerde indir.com tarafından duyurulacaktır.

Birinci;
1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco)
Bukalemun.com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti
indir.com’dan 5.000TL değerinde reklam.
İkinci;
Antalya’da 1 hafta tatil
indir.com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı…
Üçüncü;
Antalya’da 3 gün tatil
indir.com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

Üniversiteliler için özel ödül; yarışma birincisine verilecek ödüllere ek olarak sadece “Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama yarışması” kazananına Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülü veriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.