İlk Avea & Fenercell Mağazası AçıldıDestek: Test Link
Kurumsal

Taraftar hatlarıyla 2009 yılında dünyada ve Türkiye’de bir ilke imza atarak spor kulüplerine yeni bir gelir modeli yaratan Avea, Fenerbahçe Spor Kulübü ile yeni bir iş birliğine imza atarak ilk Avea & Fenercell Mağazası’nı Bağdat Caddesi’nde açtı.

Avea’nın Fenercell işbirliğiyle hayata geçirdiği Avea & Fenercell mağazasının açılışı Avea CEO’su Erkan Akdemir, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı ve diğer Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Avea Yönetim takımı ve sarı lacivertli takımın kaptanlarından “Volkan Demirel” in de katılımı ile gerçekleştirildi.

Fenercell-acilis-webeyn-1

Fenerium ürünlerinin tüm Fenercell’lilere, indirimli satılacağı Avea & Fenercell mağazasında taraftarlarla bir araya gelen Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticileri, mağazadaki ilk alışverişi yaparken taraftar hatlarının kulüp için önemine de dikkat çektiler.

Avea & Fenercell mağazasında tüm Avea bayilerinde satılan son teknoloji ürün ve hizmetlerin yanı sıra, Fenerium mağazalarında satılan tüm ürünler, Fenercell’in bireysel ve kurumsal GSM hizmetlerinin yanı sıra Fenernet ürünleri de taraftarlarla buluşuyor.

Aralık ayı sonuna kadar Avea & Fenercell mağazasından taahhütlü faturalı Fenercell hat aktivasyonu yapan abonelere imzalı forma, faturasız hat alanlara taraftar atkı hediye edilecek.

Fenercell-acilis-webeyn-2

Gün boyu süren etkinlik kapsamında yapılan yarışmalarda mağazanın ilk ziyaretçilerine Iphone telefonlar, yıldız futbolcular tarafından imzalı Fenerbahçe formaları ve futbol topları, Fenercell şapkaları, Fenerbahçe atkıları ve DVD’leri ile Avea kupaları hediye edildi. Yapılan çekiliş sonucu, kazanan taraftarlar hediyelerini Volkan Demirel’den aldılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.