Huawei Ascend P7’ye ÖdülDestek: Test Link
Mobil Dünya

‘Tüketiciye Dönük Avrupa’nın En İyi Akıllı Telefonu’ ödülü Huawei’nin yeni modeli Ascend P7’ye verildi.

Huawei, Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA) tarafından, son amiral gemisi Huawei Ascend P7 ile ‘2014-2015 Tüketiciye Dönük Avrupa’nın En İyi Akıllı Telefonu’ kategorisinde ödüllendirildi. Geçtiğimiz yıl aynı kategoride 6.18 mm inceliğe sahip Huawei Ascend P6 ile ödül alan Huawei, iki yıl üst üste EISA tarafından akıllı telefon kategorisinde ödüle layık görülüyor.

Huawei-Ascend-P7-webeyn-2

EISA yetkilileri, Huawei Ascend P7’nin, 4G LTE özelliğinin dikkat çektiğini belirterek, P7’nin akıllı telefondaki mükemmelliği yeniden tanımladığını ve bir önceki modeli Ascend P6’nın başarısını daha ileri bir seviyeye taşıdığını belirtti. EISA, Ascend P7’ye ödülü verirken her iki yüzünün cam olması, siyah ve beyaz olarak iki renkli üretimi ve ön kameradaki ileri teknolojik yazılımla, en geniş selfi çekimi imkanı gibi özelliklerin, tüketicilerin büyük beğenisini kazandığını vurguladı.

Huawei Ascend P7, 8 Ağustos tarihinden itibaren Vodafone satış noktalarında yerini aldı ve 1.299 TL’den Türkiye’deki kullanıcıların huzuruna sunuldu. Ascend P7, Ağustos sonu itibariyle zincir mağazalarda da yerini alacak.

Ascend P7 incelemesi yakında web sitemiz WeBeyn’de olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.