Hızlı Hosting Kullanın, Siteniz Google’da YükselsinDestek: Test Link
İnternet

Hızlı bir web sitesinin, Google arama sonuçlarında daha ön sırada yer aldığını, Turhost hizmetlerini tercih ederek, bu yönde avantaj elde edebileceğinizi biliyor musunuz? Linux Hosting ve sunucu hizmetlerimizi tercih ederek, hızlı ve güvenilir barındırma bileşenlerine sahip olabilir, kullanıcıların sorunsuz gezindiği bir web sitesini onlara sunarken, Google aramalarında yükselebilirsiniz.

Hızlı Hosting Neden Önemlidir?

Google Seo parametrelerinin ilk sırasında artık site yükleme ve gezinme hızı geliyor. Google tarafından kullanıcı deneyimi olarak tanımlanan bu özellik, sayfanın kullanıcıya kaç milisaniyede ulaştığını düzenli olarak ölçüyor ve sitenin arama sıralama kriterlerinin belirlenmesi noktasında önemli kriterlerden birisi olarak dikkate alınıyor. Bunun yanında kullanıcıların yavaş açılan veya hata veren siteleri de tercih etmeyeceğini belirtmek gerekir. Bu unsur zaten bu yüzden arama motorları tarafından özellikle dikkate alınan bir husustur. Kullanıcıların güvenli ve hızlı gezinebildiği siteler arama motorları tarafından beğenilen site olarak kabul edilir ve doğal olarak arama sonuçlarında yükselir.

Hosting Hız Kriterleri

Kurumsal Hosting planları, hizmeti sunan firmanın vizyonuna ve sermaye yapısına göre farklı kalite standartlarında sunulur. Üst niteliklere sahip hosting planları sunabilmek için veri merkezinin, donanım ve personel nitelikleri bakımından üst seviyede olması gerekir. Aksi halde sunulan hizmetin donanım veya insan faktörü bakımından herhangi bir eksikliğinin bulunması, hizmetin bütünüyle niteliksiz hale gelmesine sebep olacaktır. Ayrıca sunucuların DDOS gibi sistem üzerinde yavaşlatıcı etkisi bulunan ataklara karşı da koruma altında olması oldukça önemli bir özelliktir.

Servis sağlayıcının sunucularını bağlı tuttuğu hattın kapasitesi de elbette çok önemli bir unsurdur. Hat başına yük miktarını optimize ederek, sitelerin herhangi birisine olan erişimin kısıtlanmasını engellemek, gerekirse bant genişliğini sürekli artırmak veri merkezinin temel sorumluluğudur. Tabii paylaşımlı hosting planlarının doğru biçimde ayarlanması gerekir. Sanallaştırma uygulamalarını en iyi biçimde kullanmak, buradaki problemlerin ortadan kalkmasını sağlar.

Turhost ile Geleceğe Taşının

Turhost, bu noktada müşterilerinin ihtiyaçlarını evrensel standartlarda karşılayan bir firma olarak hizmet verir. Dünya çapında servis sağlayıcıların hemen hepsi ile kolayca rekabet edebilecek donanım seviyesi ve deneyimli kadrosu ile, teknolojinin ulaştığı en üst seviyeyi sizlere sunar. Hızlı ve sorunsuz çalışan web sitelerine sahip olarak, Google Insights değerlerinizi yükseltebilir, böylece seo kriterlerinden birisini ve en önemlisini yerine getirmiş olursunuz. İnternetteki varlığınızı iyileştirmek ve en iyi konumda yer almak için siz de hemen Turhost’a taşının.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.