Google Chrome 32 YayınlandıDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Google’un popüler internet tarayıcısı Chrome’un 32. sürümü yayınlandı. Yeni özellikler ve diğer detaylar, haberimizin devamında.

Chrome’un çok kısa bir süre önce yayınlanan 32.sürümü, birçok bilgisayar kullanıcısının ihtiyaçlarına hitap edecek yenilikler ile tüm ilgileri üzerine çekmeyi başarmış durumda. Chrome’un 32. versiyonunu stabil olarak yayınlamış olan Google, tarayıcıya birçok yenilik ekledi.

Google Chrome’un 32. sürümüne eklenen yenilikler doğrultusunda web sayfasında yaptığınız işlemi sekmelerinizde görmeniz, açılan onlarca sekme arasından ses çıkaran sekmeyi ve kamera izni isteyen web sitelerini rahatça bulup görüntülemek mümkün olacak. Kısaca bu sürüm ile sekmelerin kontrolü daha kolay bir hale bürünüyor.

Chrome-32-sekmeler-webeyn

Chrome’un bu sürümünde sekmeyle ilgili özelliklerin yanı sıra aile denetlemesi ve zararlı yazılım engelleme özelliği de kullanıma sunuldu. Artık aile denetlemesi sayesinde çocuk profillerinin gezdiği siteler, ebeveynler tarafından da rahatça denetlenebilecek.

Chrome’u buraya tıklayarak resmi site üzerinden indirebilir ya da tarayıcınızda “Chrome hakkında” penceresine girerek otomatik olarak güncelleme işlemini yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.