Galatasaray Pinterest Hesabı AçıldıDestek: Test Link
Sosyal Ağlar

Sosyal ağlarda Barcelona ve Real Madrid gibi kulüplerle birlikte en çok takip edilen kulüpler arasında yer alan Galatasaray, Pinterest hesabını açtı.

Galatasaray’ın Facebook sayfasını 11 milyondan fazla kişi beğenmiş durumda. Twitter’da ise 4 milyona yaklaşan bir takipçi kitlesi bulunan Galatasaray’ın en az takipçi sayısına sahip olduğu platform Instagram. Instagram’da Galatasaray hesabını yaklaşık 342 bin kişi takip ediyor ve yayınlanan fotoğraf ise ortalama 5 saat içinde ortalama 8 bin kişi tarafından beğeniliyor.

Galatasaray-Pinterest-hesabi-webeyn

Galatasaray şimdi de Pinterest hesabını açarak taraftarı ile arasındaki bağı daha da güçlendirmiş durumda. Birçok kişinin bildiği üzere, Pinterest 2012 yılında tüm dünyada kullanılmaya başladı ve kullanıcılarının %60’lık kesimini bayanlar oluşturuyor.

Alışveriş eğilimi olan kişilerin ilk tercihi olan Pinterest, Galatasaray Sportif A.Ş’nin (Galatasaray’ın pazarlama departmanı) hanesine artı puanlar kazandıracak gibi görünüyor. Galatasaray’ı Pinterest’te takip etmek için www.pinterest.com/galatasaraypin bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.