FIFA 15 Dünya İle Aynı Anda Playstore’daDestek: Test Link
Oyun Dünyası

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, FIFA’nın son oyunu FIFA 15’i dünya ile aynı anda oyun severlerle buluşturuyor.

Playstore, merakla beklenen futbol oyunu FIFA 15’i ön sipariş döneminin ardından, dünya ile aynı anda satışa sundu.

FIFA oyunu hayranlarını serinin bu son oyununda farklı bir heyecan bekliyor. Türkiye Spor Toto Süper Lig’de yer alan 18 takım da FIFA 15’te sahaya çıkıyor. Uzun zamandır beklenen bu özellik sayesinde FIFA 15 daha heyecanlı maçlara sahne olacak.

FIFA-15-webeyn

Ignite oyun motorunun gücünü arkasına alan FIFA 15, görülmemiş derecede detaylı ve gerçekçi bir futbol oyunu tecrübesi sunuyor. Rakiple mücadele anında formanın çekilmesi, top sürerken çimenlerin açılması, yıldız futbolcuların kendilerine özgü hareketleri, spikerlerin gerçek zamanlı yorumları, gerçek hayattan alınan tezahüratlar ve seyirci tepkileri FIFA 15’te yer alan detaylar arasında gösterilebilir.

Oyunseverler Playstore farkıyla zaman kaybetmeden FIFA 15’i oynamanın keyfini yaşayacaklar. TTNET’li oyun severler, FIFA 15’e 10 TL’den başlayan taksit seçenekleri ile sahip olabilecekler.

FIFA 15 ile ilgili detaylı bilgileri görmek ve oyunu satın almak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz: http://www.playstore.com/#!/oyun/fifa-15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.