Doğal Ege Ürünleri Artık Bir AradaDestek: Test Link
İnternet

Bereketli topraklardan çıkan bir hikâye: EgeUsulü.com.

EgeUsulü.com, güzel Ege’nin en güzel ürünlerini e-ticarete ve sofranıza ulaştıracak.

Bu yıl faaliyete başlayan Ege Usulü, doğrudan olarak yerel üreticiden ve Ege’nin en verimli topraklarında yetişen ürünleri tamamen doğal bir şekilde sofranıza getiriyor. Ege’de yetişen o ürünlerin doğallığını, kalitesini bilen; ancak bu ürünlere her zaman erişme fırsatı olmayan insanlar için e-ticaret siteleri arasındaki yerini alan Ege Usulü, sitede “Ürünlerimiz” menüsünde yer alan ürünlerin tamamını ücretsiz kargo avantajıyla sipariş verenlere ulaştırıyor.

Ege Usulü’nde neler var?

Kuru incir

Ege Usulü, Aydın Nazilli ve Yenipazar’dan çıkan bir marka. Aydın deyince akla ilk gelen şeylerden birisi de incirdir. Aydın, incirin başkenti olarak nitelendiriliyor. Bu bölgenin en iyi incirleri de Nazilli çevresinde. Ege Usulü’nden satın alacağınız incirler, “bandırma” denilen yöntem uygulanmamış, tamamen “doğal” incirler. Hiçbir şekilde koruyucu kimyasal içermiyor.

Kestane

Nazilli’nin dağ kestaneleri de EgeUsulü.com’da yerini aldı. Ege Usulü kestaneleri, soğuk akşamlarınızı ısıtacak. Tıpkı eski günlerinizdeki gibi… 🙂

Soğuk sıkım Zeytinyağı

EgeUsulü’nden satın alacağınız zeytinyağları yarım litre ve 1 litre seçenekleri ile özel cam şişelerle gönderiliyor. Tamamen doğal bir şekilde salatalarınız için hazır olan zeytinyağları, maksimum %0,5 asit oranına sahip ve bu da en düşük oran. Ayrıca marketteki yağlara benzememesi ve katkısız olması, zeytinyağını EgeUsulü.com’un en çok satan ürünleri arasına yerleştiriyor.

İç ceviz

Tüm ürünlerde olduğu gibi, iç cevizde de hiçbir şekilde koruyucu kimyasal madde kullanılmıyor. Tamamen doğal yöntemlerle yetiştirildiği belirtilen cevizler, farklı boyutlarda iç ceviz isteyenlerle buluşuyor.

Tüm bunlara ek olarak EgeUsulü.com’da ev yapımı nar ekşisi, yağlanmış toz biber, kahvaltılık domates sosu ve zeytinyağlı sabun da yer alıyor.

Ürün çeşitleri gün geçtikçe genişliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.