E-Ticaret Sitesi Paketleri Destek: Test Link
İnternet

E-ticaret sitesi kurmak istediğinizde, hem görsel hem de teknik açıdan dikkate almanız gereken çok sayıda detay vardır. Özellikle yeni başlayanlar için bunlarla uğraşmak zor olacağından dolayı, bu noktada sizlerin yardımına e-ticaret paketleri yetişmektedir. Birbirinden farklı içeriklere sahip olacak şekilde hazırlanan paketler, sitenizde ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. Gereksinimlerinizi daha iyi anlamanız ve sistemi öğrenebilmeniz adına, size ilk olarak ücretsiz olan paketler sunulmaktadır. Bu paketi kullanmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Paketi kullanmaya başlamak için sadece ad, soyad, e-posta adresi, mağaza adı, telefon numarası gibi temel bilgileri girerek kayıt oluşturmanız gerekir. Böylece birkaç dakika içerisinde deneme paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Neden E-Ticaret Paketleri Karşılaştırılmalı?

Farklı özelliklere sahip olacak şekilde hazırlanan paketleri birbiriyle kıyaslayarak, en uygun olanını bulabilirsiniz. İnternet üzerinde e-ticaret paketleri karşılaştırma özelliği yer almakta olup, her paketin özelliği tablolu şekilde ifade edilmektedir. Böylece hangi paketin hangi özelliklere sahip olduğunu daha rahat görebilirsiniz.

Paketler kendi içerisinde Personal, Plus, Professional, Prime ve Business olmak üzere beş farklı pakete ayrılır. Bunlar için e-ticaret paketleri karşılaştırma yaptığınızda, Personal paket diğerlerine kıyasla daha temel özelliklere sahiptir. İçerisinde 500 ürün sergileme, bayiler için XML, kendi alan adınız gibi özellikler yer almaktadır. Plus pakette ise ürün sergileme sayısı 1000 olup kupon sistemi, tedarikçi XML entegrasyonu gibi içerikler vardır.

Professional paket e-ticaret paketleri karşılaştırma içerisinde en geniş özelliğe sahiptir. Bunda diğerlerinden farklı olarak uzman telefon desteği, pazar yeri entegrasyonu, indirim kuponu ve buna benzer özellikler mevcuttur. Bu kıyaslamalara dikkat ederek sitenize en uygun paketi hemen bulabilirsiniz.

Ucuz E-Ticaret Paketleri Nasıl Seçilir?

İstenilen özelliklere sahip olan ucuz e-ticaret paketleri her zaman daha fazla tercih edilir. Paketin özelliği ne kadar fazla ise fiyatları da buna bağlı olarak değişecektir. Dolayısıyla her zaman hem ekonomik hem de avantajlı paketleri tercih etmeniz önerilir. Paket fiyatları aylık ve senelik olmak üzere ikiye ayrılmakta olup, bunlar için komisyon oranları uygulanır. Eğer ödemenizi senelik yaparsanız, %15 indirim alabilirsiniz. Böylece ucuz e-ticaret paketleri bulmanız daha kolay olacaktır.

Genellikle paketlerde sergilenebilir ürün sayısı fiyat arttıkça artmakta olup, Prime paket için sınırsız ürün sergileyebilme hakkı vardır. Bu paketin fiyatı diğerlerine göre biraz daha yüksektir. Ancak KOBİSİ, internete özel hazırladığı ucuz e-ticaret paketleri sayesinde, en iyi özelliklere sahip olan paketi en uygun fiyatlardan almanı sağlayacaktır. KOBİSİ müşteri hizmetlerinden bilgi alarak, e-ticaret sitenizi anında kurabilir ve kaliteli hizmetten siz de yararlanabilirsiniz!
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.