Dünyanın En Hızlı Flash Belleği Kingston’danDestek: Test Link
İnternet

CES 2013 fuarında birbirinden ilginç teknolojik ürünler tanıtılmaya devam ediyor. Kingston‘un USB belleği de bunlardan birisi.

Kingston, dünyanın en geniş kapasitesine sahip ve en hızlı (USB 3.0) flash belleğini CES 2013 tüketici elektroniği fuarında tanıttı.

DTHXP30_1TB_ao_hr

DataTraveler HyperX Predator 3.0, 1 TB’a kadar verdiği destekle dünyanın en geniş kapasiteli flash belleği olarak içinde bulunduğumuz çeyrek dönemden hemen sonra pazardaki yerini alacak. Bu bellek şu anda 512 GB kapasiteyle tüketiciye ulaşıyor. Kingston flash bellek ailesinin en hızlı üyesi olan DT HyperX Predator 3. saniyede 240 MB’lık veri okuma ve 160 MB’lık veri yazma hızıyla tüm rekorları kırıyor. Kingston’ın bu yeni flash belleği üstün özelliklerinin yanı sıra SuperSpeed USB 3.0 sertifikasıyla da rakipsiz bir konuma yerleşiyor.

DTHXP30_1TB_hr

Yeni nesil USB 3.0 özellikleriyle uyumlu olan DataTraveler HyperX Predator 3.0, USB 3.0 yuvasına sahip en yeni PC’ler için optimize edildi. Büyük hacimli video ve grafik dosyalarıyla çalışan kullanıcıların yanı sıra seyahate çıktıklarında bile yanlarında kendi oyun arşivlerini taşıyan oyunseverler, bu bellek sürücüsünün kapasite ve hızından büyük bir keyif alacak.

Yeni bellek, şoklara dirençli ve üstün tasarıma sahip çinko metal alaşım gövdesiyle dikkat çekiyor. DataTraveler HyperX Predator 3.0 ayrıca özel Kingston anahtarlığı ve kılıf zinciriyle şık bir kullanım sunuyor. Ürün, etkili veri aktarım hızına sahip USB 2.0 ile geriye doğru uyumluluğu sayesinde sadece bu yuvalara sahip sistemlerde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

DTHXP30_1TB_s_hr

DataTraveler HyperX Predator 3.0 USB flash bellek sürücü, Kingston’ın yüksek performanslı ürünlerini temsil eden HyperX Predator ailesinin bir üyesi olarak pazara sunuluyor. Sürücü, beş yıllık garantisi, ücretsiz teknik desteği ve Kingston güvenilirliği ile raflardaki yerini alıyor.

512 GB’lık modelin satış fiyatı 1.750 dolar. 1 TB‘lık modelin ise henüz fiyatı belli değil.

Kingston_uyumluluk_webeyn

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.