DataStar, Gigabyte’ın Windows 8’li Yeni Tabletini Satışa SunuyorDestek: Test Link
Bilgisayar, Donanım & Yazılım

Gigabyte-S1185-webeyn

DataStar, Gigabyte’ın Windows 8 işletim sistemli yeni tablet bilgisayarını satışa sunuyor. Gigabyte S1185 tablet bilgisayar, özellikle iş amaçlı tablet bilgisayar kullanmak isteyenleri hedefliyor.

Hacimli dokunmatik 11.6 inç parlak ekranı olan Gigabyte tabletin, görüş açısı da son derece geniş. IPS ekran sayesinde 178 dereceye kadar görüş açısı sunan ürün, Intel’in 3. nesil güçlü performanslı i5 işlemcisini kullanıyor. Bu nedenle tabletin iş uygulamalarında da performansı yüksek. Windows işletim sistemiyle işlevsel bir entegrasyona sahip olan Gigabyte tablet, tüm Windows uygulamaları ile uyumlu. Ayrıca VGA ve HDMI bağlantıları ile sunum yapmayı, sunu cihazına bağlanmayı kolaylaştıran ürün, portatif olmasından dolayı uzatma kablosuna gerek olmadan bu cihazlara bağlantı sağlıyor.

Tabletin üzerinde bulunan optik mouse düğmesi, bir mouse gibi rahat kullanım sağlıyor. Gigabyte S1185 tablet bilgisayar, istendiğinde klavye ile kullanılabilecek şekilde esnek bir tasarıma sahip. Çıkarılıp takılabilen manyetik klavyesi ile masaüstünde de kolaylıkla kullanılabiliyor. Tek elle de rahat kullanılabilecek şekilde tasarlanan ürün, ayrıca çok kullanışlı eller serbest desteği ile klavye ya da docking platformu olmadan video izleme, metin okuma gibi işlemleri konforlu bir şekilde yapmayı sağlıyor.

Gigabyte S1185 tablet bilgisayarın bazı teknik özellikleri ve fiyatı

– 3. nesil Intel Core i5-3337U işlemci,
– 11.6 inç ekran (1366 x 768),
– 4GB DDRIII bellek,
– 128GB mSSD disk,
– Windows 8 işletim sistemi (Win 8 Pro opsiyonel),
– 2 adet USB girişi, (1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0),
– VGA ve HDMI girişi,
– 802.11b/g/n kablosuz internet,
– Bluetooth 4.0,
– 297 x 183 x 13,6 mm boyutlarında
– 1.45 kg ağırlığında,
– Klavye seti var,
– Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 1,299 USD+KDV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.