CMS Script Alternatifi: sNewsDestek: Test Link
Webmaster

sNews banner

Farklı bir CMS script arayanlara güzel bir alternatif var: sNews.

sNews Türkiye ekibi sNews‘i şöyle tanımlıyor:

sNews tamamen ücretsiz ve standart uyumlu bir cms sistemidir. PHP ve MySQL ile güçlendirilmiştir. sNews son derece hafif ve basit bir yapıya sahiptir. Kolay kurulur özelleştirilebilir basit bir arayüze sahiptir. sNews bir motor dosya ve ona özelleştirilebilir bir css ile index dosyasından oluşmaktadır. URL leri arama motoruna dost yapan htaccess dosyası bulunmakta bunun getirisi olarak sistem seoludur.

Seçenekleri kullanarak kurumsal bir cms veya kişisel bir blog oluşturabilirsiniz.sNews sizi arama motorlarında bulunur hale getirir. sNews kullanarak arama motorlarından ziyaretçi sağlayabilirsiniz. Sitemizden Türkçe sürümü indirip kolay kullanım için modlar, temalar ve yardım forumlarından yararlanabilirsiniz. Son sürüm bilgilerini sitemizi girişte görebilirsiniz.

sNews başlangıç seviyesinden ileri düzey seviyeye kadar tüm kullanıcıları kapsamaktadır özelleştirilebilir ve kolay kullanıma sahiptir. Ayrıca şuanda faylandığınız destek sitemizde sNews alt yapısına sahiptir. sNews in en büyük özelliği karmaşık bir yapıya sahip olmaması sunucunuzda az yer kaplaması (178kb) ayrıca arama motoru dostu bir sistem olmasıdır. sNews Cms sisteminde kullanım kolaylığı açısından tüm ayrıntılar düşünülmüştür.

Yapımcı: snewscms.com

Daha fazla ayrıntılı bilgi, kurulum bilgileri, modifikasyonlar ve temalar için Türkçe destek sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

Türkçe destek sitesi: snewstr.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.