Canon 70 Milyonuncu EOS Makinesini ÜrettiDestek: Test Link
Fotoğraf Makinesi

Canon üretim tarihinde dönüm noktası niteliğinde bir gelişmeyi duyurdu. Film ve dijital EOS değiştirilebilir lensli fotoğraf makinelerinin toplamdaki üretiminin 70 milyon üniteyi aştığını açıkladı.

EOS serisi ilk kez 1987 tarihinde üretilmişti. Üretimdeki bu en son dönüm noktası, EOS tarihinde şimdiye kadar görülen en hızlı üretim sürecine işaret ediyor. EOS fotoğraf makineleri, Ekim 2012 tarihindeki 60 milyon ünite seviyesini yakaladıktan sadece 1 yıl dört ay sonra 70 milyon üniteyi aşmayı başardı.

Bu dönüm noktasına katkı sunan Canon fotoğraf makineleri arasında Canon’un yenilikçi Dual Piksel CMOS AF teknolojisi donanımına sahip olan EOS 70D ile, oldukça kompakt ve hafif bir gövdeyi son derece yüksek bir performansla birleştiren küçük ve güçlü EOS 100D yer alıyor.

Canon, müşterilerinin ömür boyu görüntüleme ortağı olmaya bağlı. Beceri düzeyleri ne olursa olsun fotoğrafçıların hikayelerini olası en iyi görüntü kalitesinde yakalayıp paylaşmaları için Canon yenilikçi ürünler üretmeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.