BlackBerry Z10, Avea İletişim Merkezleri’ndeDestek: Test Link
Mobil Dünya

Avea

Avea, BlackBerry Z10 için ön talep toplamaya başladı.

Avea, gücünü BlackBerry 10 platformundan alan yeni BlackBerry Z10 akıllı telefonu için ön talep toplamaya başladı. www.avea.com.tr adresi üzerinden ön talep toplamaya başlayan Avea, merakla beklenen BlackBerry Z10’a sahip olmak isteyen Avealıları en kısa zamanda cihaz ile buluşturacak. BlackBerry Z10’un tavsiye edilen peşin satış fiyatı ise fiyatı 1.899 TL olarak açıklandı.

BlackBerry_Z10_webeyn

Şubat sonunda satışa sunulacak olan tam dokunmatik BlackBerry Z10, Avea’nın müşterilerini özgürleştiren S.E.Ç Cihaz Kampanyası kapsamında sunulacak.

BlackBerry 10, daha güçlü ve eşsiz bir mobil deneyim sunmak amacıyla yeniden tasarlanan, yeniden yapılandırılan ve yeniden keşfedilen bir BlackBerry platformu. BlackBerry 10, kullanıcılarına, onların ihtiyaçlarına göre kendini sürekli güncelleyen, daha hızlı ve daha akıllı bir deneyim sunuyor. Platformdaki her özellik ve her detay, kullanıcılara hareket halindeyken en iyi performansı sunmak amacıyla tasarlandı.

Ön talep ile ilgili daha fazla bilgi için http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/BBZ10 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.